Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   KOVODEMONT Endurance 2011 (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=32)
-   -   KOVODEMONT Endurance 2011 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2796)

bavorak 27.1.2011 22:08

Quote:

Originally Posted by kremilekcz (Post 127060)
ale disconnect se muze stat kdykoliv a komukoliv kord za 6 hodin a plno lidi to muze odradit , kdyz pak treba 5 hodin jezdi a pak endešlus ... ja bych pak asi vyhodil volant :D

ja som vsetkymi desiatimi za tracker ale nie za SC po disconnecte niekoho...to nedava najmensiu logiku... a ako Zabii napisal akurat sa zhusti pole co niekomu moze vyhovovat a niekomu nie ale vnesie to nespravodlivost pre tych vpredu ze sa ti za nimi dotiahnu bez akejkolvek namahy a ich ziskany naskok bude uplne zniceny...tymto sposobom sa moze stat ze jazdec po disconnecte nebude mat ziadnu stratu a to sa nerovna technickej poruche pri ktorej vzdy nejaka strata je...
disconnect je pre mna v lfs nahrada malych poruch ktore lfs nevie simulovat a ktore si vyzaduju cas na opravenie a tym padom sposobia jazdcovi (teamu) stratu...SC obycajne nevychadza pretoze auto je aj s poruchou schopne dojst do boxov...
a v tejto teorii spolahlivost pripojenia odpoveda spolahlivosti techniky v reale

Sh!nE 27.1.2011 22:37

Nehled? na to, že si spoustu lidí p?eje, aby v LFS byly zakomponováný r?zné poruchy a defekty aut b?hem závod?, proto berte tohle jako jednu z možných nehod, prost? místo, aby vám praskla guma, nebo n?co jinýho, tak máte disconnect....

Substance242 27.1.2011 23:09

Dal som si 25 kolie?ok v kuse a mám kontrolnú otázku - "bouda" znamená "KO", áno? :-)

Si predstavujem, ako preberám auto po 5 hodinách do posledného stintu, ?ažké auto, studené pneu, kolega ma povzbudzuje, máme ešte šancu na šieste miesto... hups, nemáme. ;-)

Edit: Hmm, alebo po "HELP" je možné že by sa organizátori pokúsili auto oto?i?...? Pochybujem, asi nie.

P@cho 27.1.2011 23:44

Nooo, na to je tuším práve PC. ;) ?o potom neviem, musíš kuk do pravidiel. :)

Substance242 27.1.2011 23:48

"Stane se-li, že n?který ze závodník? se dostane do situace, kdy nebude moci dále pokra?ovat, tak tuto skute?nost oznámí do chatu zprávou !sc." - teda zrejme aj v prípade odpo?inku kolesami hore. Neviem odkia? som zobral to "help", správne teda "!sc".

Edit: A samozrejme do spectate až ke? na to ?lovek dostane pokyn od nadriadeného. :-)

Fast Jarda 28.1.2011 06:15

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 127085)
"Stane se-li, že n?který ze závodník? se dostane do situace, kdy nebude moci dále pokra?ovat, tak tuto skute?nost oznámí do chatu zprávou !sc." - teda zrejme aj v prípade odpo?inku kolesami hore. Neviem odkia? som zobral to "help", správne teda "!sc".

Edit: A samozrejme do spectate až ke? na to ?lovek dostane pokyn od nadriadeného. :-)

To "help" jsi vzal ze starších propozic. S KxR jsme dali hlavy dohromady a trochu jsem jim to p?epsal:o

kremilekcz 28.1.2011 12:55

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 127079)
ja som vsetkymi desiatimi za tracker ale nie za SC po disconnecte niekoho...to nedava najmensiu logiku... a ako Zabii napisal akurat sa zhusti pole co niekomu moze vyhovovat a niekomu nie ale vnesie to nespravodlivost pre tych vpredu ze sa ti za nimi dotiahnu bez akejkolvek namahy a ich ziskany naskok bude uplne zniceny...tymto sposobom sa moze stat ze jazdec po disconnecte nebude mat ziadnu stratu a to sa nerovna technickej poruche pri ktorej vzdy nejaka strata je...
disconnect je pre mna v lfs nahrada malych poruch ktore lfs nevie simulovat a ktore si vyzaduju cas na opravenie a tym padom sposobia jazdcovi (teamu) stratu...SC obycajne nevychadza pretoze auto je aj s poruchou schopne dojst do boxov...
a v tejto teorii spolahlivost pripojenia odpoveda spolahlivosti techniky v reale

tracker by m?l byt, probereme to s kolegama a dáme vedet jak to bude. to co ?íkas taky ma hlavu a patu a pak že bude spousta modrych vlajek. Nerad bych aby tohle lidi odradilo ale aby se lidi bavily.

Rodo 28.1.2011 14:52

2: substance

pokusi se te prevratit zpet na kola, az kdyby to proste neslo, tak bys skoncil ale snaha bude

Substance242 28.1.2011 20:38

Áno rozumiem, díky.

A napadla mi jedna prosba - prosím nepoužívajte na dôležité oznamy priamo v LFS chate ?ervenú farbu - možno je to tým že mám znížený farbocit (myslím si že vidím normálne, ale ke?že som nikdy inak nevidel tak to neviem posúdi?, u o?ného tie farebné kolieska som po pár stranách v prdeli) a neviem to dobre pre?íta?... díky za pozornos?.

bavorak 29.1.2011 13:11

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 127114)
Áno rozumiem, díky.

A napadla mi jedna prosba - prosím nepoužívajte na dôležité oznamy priamo v LFS chate ?ervenú farbu - možno je to tým že mám znížený farbocit (myslím si že vidím normálne, ale ke?že som nikdy inak nevidel tak to neviem posúdi?, u o?ného tie farebné kolieska som po pár stranách v prdeli) a neviem to dobre pre?íta?... díky za pozornos?.

dufam ze vidis aspon cervene brzdove svetla :) to je celkom uzitocne v motosporte

Substance242 29.1.2011 13:44

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 127121)
dufam ze vidis aspon cervene brzdove svetla :) to je celkom uzitocne v motosporte

(odstránené nadávky) ;-)

Jasné, len niektoré kombinácie farieb mi akosi nejdú, semafóry vidím OK aj v reáli. :-)

masterful 29.1.2011 21:13

Jak to vypadá s tím Streamem, bude???

kremilekcz 29.1.2011 23:40

tak stream bude u Kida p?es race dicector tak bude na co koukat :D už se na to tesim

Kid222 30.1.2011 10:51

Quote:

Originally Posted by kremilekcz (Post 127127)
tak stream bude u Kida p?es race dicector tak bude na co koukat :D už se na to tesim

...možná ne 100%. :) Mám problémy se zvukem a když se mi nepoda?í je vy?ešit, tak bude jenom zvuk LFS bez komentá?e.

bavorak 30.1.2011 12:18

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 127129)
...možná ne 100%. :) Mám problémy se zvukem a když se mi nepoda?í je vy?ešit, tak bude jenom zvuk LFS bez komentá?e.

to by vobec nevadilo...hlavne onboardy keby si daval a komentar ani netreba...aspon mne nie :)

kremilekcz 30.1.2011 13:57

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 127134)
to by vobec nevadilo...hlavne onboardy keby si daval a komentar ani netreba...aspon mne nie :)

asi tak, komenta?e nejsou tak d?lezity, už tak s tim bude prace a hlavne nejde komentovat a pak delat SC nebo slo by to ale už tak je to dost prace :)

Radek CZ 30.1.2011 14:13

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 127129)
...možná ne 100%. :) Mám problémy se zvukem a když se mi nepoda?í je vy?ešit, tak bude jenom zvuk LFS bez komentá?e.

Já se teda na komentá? rozhodn? t?ším, snad to vy?ešíš.
Quote:

Originally Posted by kremilekcz (Post 127142)
asi tak, komenta?e nejsou tak d?lezity, už tak s tim bude prace a hlavne nejde komentovat a pak delat SC nebo slo by to ale už tak je to dost prace :)

D?lat SC a stream je dost práce to jo, ale p?idat k tomu komentá? už není tak t?žký. Nemusíš na nic klikat jenom mluvit a když bude zrovna za volantem muže ml?et.

Kid222 30.1.2011 14:24

Jestli bude testrace, tak bych to na n?m potom mohl odzkoušet. Jinak sed?t v SC a do toho sledovat závod by mi nem?lo d?lat problém, je to jenom jedno zmá?knutí klávesy. :)

masterful 30.1.2011 19:06

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 127145)
Jestli bude testrace, tak bych to na n?m potom mohl odzkoušet. Jinak sed?t v SC a do toho sledovat závod by mi nem?lo d?lat problém, je to jenom jedno zmá?knutí klávesy. :)

Tak to je jedin? dob?e, super.

Kid222 1.2.2011 16:30

Tak stream by nakonec m?l být, m?žou chodit i lidi pokecat do éteru p?es TSko... v?era jsme to n?jak po?ešili s jednou chybkou, ale to už je jenom taková mali?kost. :) Kdokoli by p?išel na kanál, tak by si muesl uml?et jedno moje já, jinak by slyšel svoje echo.


All times are GMT +2. The time now is 14:44.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.