Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Ako si predstavujem S3 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1622)

Miri 27.5.2008 22:27

Quote:

Originally Posted by Itar (Post 85190)
Jeden render už staršího data, ale zbytek jsem zatím nevid?l, tak to dávám sem, jelikož tohle by pro m? bylo ješt? vymazlen?jší auto, než FZR :)

RA-GTR - http://www.franknaggies.com/archive/.../raceabout.htm

p?esn?, psal jsem to o pár post? výše. Tahle studie je nádhera, takže nový wallpaper už svítí na monitoru. Díky moc Itare :)

Tommy V. 27.5.2008 22:35

a mohli by z rb4 udelat wrc :-)

Woyta 28.5.2008 00:37

Videl jsem studii RB4 GTR a mela neco do sebe.

JENDAN 28.5.2008 08:12

ja jsem trochu zmenil stanovisko. Novy auto bych uz moc nechtel. Mozna bych polemizoval o Trucku nebo bugine, ale RAC se mi zda brutalni uz normalni, tak nechapu proc GTR.
Co si myslim, ze je dulezitejsi je stridani denniho cyklu. Je fakt debilni, kdyz se jedou vytrvalostni zavody treba 16h nebo 24 a porad vam sviti slunicko do ksichtu. I na public serverech by to bylo zajimavy kdyby lidi jezdili podle aktualniho casu. Tzn. je 21,00 stmiva se. Je 1,00 tma jak v riti.
Proste bych zapracoval na promenlivosti zavodu(vytekly olej, usychani trati od vody), aby se projevilo, jak kdo dokaze reagovat na zmeny a kdo to ma proste jenom naskillovany(nebo spis naskriptovany).

zipper 28.5.2008 09:57

Podle aktuálního ?asu se jezdí docela blb?, když hrajou lidi po celým sv?t? ;) A aby m?l jeden tmu a druhej den na stejným serveru, to taky nejde. V d?sledku by to vypadalo pro tebe random, n?kde tma, n?kde den. Tzn nemá smysl implementovat to podle umíst?ní serveru, ale jen podle nastavení. Auto bych rozhodn? ješt? uvítal - konkrétn? rwd do malých gtr a pak ideáln? trucky.

JENDAN 28.5.2008 10:20

nad tim jsem taky premyslel a dospel jsem k zaveru, ze kdyz se chces pripojit na server treba v Brazilii tak pri pohledu na ping si to rychle rozmyslis a radeji se pripojis na server nekde v evrope, a to jedna hodina rozdilu uz nehraje roli ;)

Pablo 28.5.2008 10:52

?ídit se ?asem serveru je blbost, jedin? jak píše zipper podle nastavení. Nejde jen o to, že by m?l každý jiný ?as, ale o to, že by sis celou zimu nezajezdil za sv?tla :) Teda pokud nechodíš domu ve 2h.. Jinak lidi prskaj, když se jede za západu slunce, bych cht?l vid?t, jak dlouho by vám vydrželo nadšení pro noc. Já bych radši nejd?ív po?ádn? dod?lal model poškození, vylepšil následky mikrolag? atd.

Fakt m? p?ekvapuje, kolik lidí obecn? chce RAC GTR a podobný "blbosti". S RACem jezdí asi 0,0001% lidí, když jsou GTRka, tak si 70% lidí vezme FXR který skoro nejde neu?ídit (nepíšu o jízd? na hran?) a p?itom lidi cht?j takovou brutalitu.

Agarash 28.5.2008 11:03

Quote:

Originally Posted by zipper (Post 85234)
Auto bych rozhodn? ješt? uvítal - konkrétn? rwd do malých gtr a pak ideáln? trucky.

To akorat sedi na to RAC, stacilo by trochu odlehcit, pridat aero, slicky, lepsi podvozek a ani bys nemusel delat nic s motorem. ;)

EDIT: tak koukam, ze motor je az moc vykonny a ke vsemu uz ted je to lehci jak XFR !

kubasfr 13.6.2008 21:28

já bych cht?l aby v lfs s3 byly opravdové auta takové t?eba subaru impreza wrx sti 2008 nebo škodu octavii rs nebo ferrari enzo nebo mclaren f1 kterému ukradlo jedno auto rekord
:bounce8:

zipper 13.6.2008 21:40

1. s tím se m?žeš bohužel rovnou rozlou?it ;) Šance na reálné auto nejsou nulové, nicmén? zrovna ty, co jsi vyjmenoval to imo nebudou ;)
2. Atti asi nebude úpln? š?astný, že máš jeho avatar ;)

kubasfr 14.6.2008 09:25

:banghead:

Jakub_mt 14.6.2008 09:25

Attiho avatar je tu nejaký ob?úbený...

Woyta 14.6.2008 13:54

A tenhle jsem uz taky nekde videl.

zipper 15.6.2008 13:03

Tenhle je jeden z defaultních nastavených na tomto fóru...

Miri 17.6.2008 11:35

takhle?
(p?evzato z podobného topicu na ofiko fóru)

zipper 17.6.2008 11:46

Konkurence pro XFR/UFR v podob? BMW pro WTCC by byla fajn :) Bohužel se svými 243hp na tunu tam moc nesedí :( (278hp, 1140kg - pravda, s ?idi?em, takže bez n?j 1070, jestli si pamatuju váhu lfs ?idi?e, to by bylo 260hp na tunu, to už se blížíme)

Pablo 17.6.2008 12:12

Podle m? je nesmysl mít t?ídu, kde je auto 600kg a auto 1100kg, to je tak odlišný, že se pak p?ed závody jen zkouší, co je výhodn?jší. M? už závody t?íd (snad krom? XFG/XRG, XRR/FZR, UFR/XFR) p?estaly vyhovovat, nejradši mám jedno daný auto pro všechny stejný, kdy se nejede na vypo?ítavost, ale jednoduše se závodí. Takže já bych toho bavora bral a? do UFR/XFR zapadá nebo ne.

Chaos 17.6.2008 12:14

kazdopadne bych byl pro nejaky "maly" rwd gtrko... jestli to bude bmw nebo jiny tri nahodny pismena mi je fuk...

Pablo 17.6.2008 12:19

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 86609)
kazdopadne bych byl pro nejaky "maly" rwd gtrko... jestli to bude bmw nebo jiny tri nahodny pismena mi je fuk...

Souhlas, "bavorem" jsem nemyslel, že to musí být konkrétn? to BMW, ale auto toho typu, tzn. "maly rwd gtrko" - jen mi je jedno, jestli mezi ostatní malý gtr zapadne, protože než n?jaký bastl, u kterýho se budou nesmysln? m?nit parametry, aby to tak n?jak vyšlo, tak to radši auto, co bude stát samostatn?, ale bude mít parametrov? reálnou p?edlohu.

D4NO 17.6.2008 15:23

Tak jak tu mluvite o "šilenosti" RAC GTR tak to takova šilenost být nemusí , když to bude mít slicky tak p?ece bude stabiln?jší ne ?


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.