Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Smis GTR Endurance Cup 2009 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2286)

jirka.svs 17.3.2009 16:07

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 100599)
Softik bezi na KxR serveru.
Zkuste se prosim pripojit a objet kolo. (Jestli jsem spravne zadal vas LFSNick

Hmmm, tak m? si zrovna zadal asi blb?, nejde se p?ipojit do závodu, .... jako kdybys neznal m?j lfs nick z ALTP ;) :D (jirka.svs)

P?edem díky za opravu.

masterful 17.3.2009 17:03

Startovní listina
 
Quote:

Originally Posted by jirka.svs (Post 100604)
Hmmm, tak m? si zrovna zadal asi blb?, nejde se p?ipojit do závodu, .... jako kdybys neznal m?j lfs nick z ALTP ;) :D (jirka.svs)

P?edem díky za opravu.

Baby to bral ze startovní listiny tak to prosím zkontrolujte, díky.
EDIT: startovní listina je aktualizována

BabyOnWheels 17.3.2009 17:05

Quote:

Originally Posted by jirka.svs (Post 100604)
Hmmm, tak m? si zrovna zadal asi blb?, nejde se p?ipojit do závodu, .... jako kdybys neznal m?j lfs nick z ALTP ;) :D (jirka.svs)

P?edem díky za opravu.

Jirka.svs, hmm neznam :)
Sorry, ale nejak se me tam pri copy-pastu vloudila mezera pred jmeno :)
=> "Jirka.svs" != " Jirka.svs".

Tak snad uz budes vpusten :)

Jinak zitra "dodelam, ze delam" kolem 17:30. Tak tam nabehnu a zkusil bych, jak vas to kope (podminka pouze jeden na trati) + jak funguje qualifikace = jestli to postavi rost, pokud quali zajede nekdo jinej, nez pak kdo pojede zavod. V nove verzi jsem to uz poresil, ale ve stare to nejak neni, jen doufam, ze to prezije :))

PS: Podobny problem muze byt u vsech, kdo jsou jako prvni. Probehl jsem to cele, ale jeden nikdy nevi... diky

Gepas 17.3.2009 17:10

Quote:

Originally Posted by masterful (Post 100610)
Baby to bral ze startovní listiny tak to prosím zkontrolujte, díky.
EDIT: startovní listina je aktualizována

tak jestli to je odtud, tak 2 jmena sou spatne...

GeppertR, Extreme2

nepusti me to na trat ;)

MikeCZ 17.3.2009 17:15

Tým ?.1: Bohemian má lfswnick dravgunov. Všiml jsem si už d?ív, ale už jednou jsem psal do shoutboxu a myslel jsem, že to bude vypadat vlezle a že si toho n?kdo všimne :D.

Tým ?.4:
"Gepas" neexistuje a "Extreme" je Kana?an.

Tým ?.5: Ghost a Poly jsou zahrani?ní lfsw nicky. Ghost_CZ a Poly CZE.

Zbytek je správn?, i když jsem byl ješt? prvn? zmaten bandaskou z 13. týmu, když tam m?l Uzbekistánskou národnost :).

masterful 18.3.2009 07:15

Quote:

Originally Posted by MikeCZ (Post 100614)
Tým ?.1: Bohemian má lfswnick dravgunov. Všiml jsem si už d?ív, ale už jednou jsem psal do shoutboxu a myslel jsem, že to bude vypadat vlezle a že si toho n?kdo všimne :D.

Tým ?.4:
"Gepas" neexistuje a "Extreme" je Kana?an.

Tým ?.5: Ghost a Poly jsou zahrani?ní lfsw nicky. Ghost_CZ a Poly CZE.

Zbytek je správn?, i když jsem byl ješt? prvn? zmaten bandaskou z 13. týmu, když tam m?l Uzbekistánskou národnost :).

MikeCZ dík a je to opraveno, Ghosta, Polyho, Bohemiana a Jirku .svs jsem psal tak jak sem je znal :D

BabyOnWheels 18.3.2009 10:24

Nastaveno ... Diky

masterful 18.3.2009 13:10

Smis GTR Endurance Cup 2009
 
Dnes od 16:00 - 22:00 je server p?ístupný na volný trénink pro první závod. Prosím kdo m?žete tak p?ijdte, je tam nastavena kvalifikace 20 min a race na 3 hod. Tak to otestujeme.

BabyOnWheels 18.3.2009 18:44

Tak jsem to prehodil do single modu = muze jet kazdy (neni to na teamy (jen pro test, aby se kazdej mohl prihlasit a bylo vas tam vice, + bezi zavadeci kolo))

Takze kdo se neprihlasi at napise na forum .. rano ho pridam :)

jirka.svs 19.3.2009 10:56

Server KxR není vid?t na seznamu server? ve h?e, když ale dáte "p?ipojit se na konkrétní server" (- KxR racing zone -) tak tam normáln? vlezete ;)
Baby > je to tím softem? (jinak soft b?há spolehliv?)

MikeCZ 19.3.2009 11:47

Bu? zm?nili nastavení konfigura?ního souboru tak, aby server nebyl vid?t v seznamu, nebo máš špatný filtr, ale insimem to není.

masterful 19.3.2009 13:44

spojení na e-mail
 
cjuc@seznam:
User has full mailbox.


Pánové, mrkn?te na to prosím.

bavorak 19.3.2009 20:33

email od Babyho:
"Tak jsem to prehodil do single modu = muze jet kazdy (neni
to na teamy (jen pro test, aby se kazdej mohl prihlasit a
bylo vas tam vice, + bezi zavadeci kolo))"

to ako hlavny zavod tie tri hodiny sa pojdu jednotlivci alebo sa to tyka len treningov?

masterful 20.3.2009 07:18

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 100748)
email od Babyho:
"Tak jsem to prehodil do single modu = muze jet kazdy (neni
to na teamy (jen pro test, aby se kazdej mohl prihlasit a
bylo vas tam vice, + bezi zavadeci kolo))"

to ako hlavny zavod tie tri hodiny sa pojdu jednotlivci alebo sa to tyka len treningov?

Je to tak že kvalifikaci v pond?lí 23.3. mohou jet maximáln? dv? auta z týmu který je zapsán na startovní listin?. Ty dv? auta mohou samoz?ejm? ?ídit jen ti jezdci, kte?í jsou napsáni na soupisce jezdc? u konkrétních tým?. ( nikoho jiného to na server nepustí ). Dále jen technická poznámka: samoz?ejm? když pojedou dva lidi z týmu kvalifikaci, tak buduo mít na sob? skin s kterým se pojede závod ;) do závodu ale musí nastoupit jen z jedním vozidlem. Jen podotýkám že na RZ ( SPZ ) bude zkratka týmu, poml?ka a stertovní ?íslo. P?íklad: KxR-001. Prosím ješt? jednou aby se zkusily p?ipojit na server pro zkoušku a nenechávali to až na poslední chvíly. Heslo na server bude stejné jako je doposud "kxr" a m?nit ho nebudem. Poslední v?c o kterou bych Vás rád požádal je, aby tým, prosím né hrá? ale tým který nebude moc nastoupit do závodu napsal e-mail a nebo tady naforum. P?ípadn? ješt? doplnte jezdce. Díky Masterful

masterful 20.3.2009 07:37

Smis GTR Endurance Cup 2009 - informace
 
Dopln?ná startovní listina :)

Jirka24 20.3.2009 07:57

Masterful
 
paráda, díky, je to bez chyb :p

Jirka24 20.3.2009 07:58

Mike
 
Quote:

Originally Posted by MikeCZ (Post 100614)
Zbytek je správn?, i když jsem byl ješt? prvn? zmaten bandaskou z 13. týmu, když tam m?l Uzbekistánskou národnost :).

- národnost ne?eš, s tebou se domluvím klidn? hezky ?esky ;)

Jirka24 20.3.2009 09:30

ZprÁva pro baby
 
1 Attachment(s)
To Baby:
?au, v p?íloze ti posílám zprávu, která se mi objevila na tom serveru KXR zone. Chvíli po m? to tam p?išel zkusit i týmový kolega ORBman a napsalo mu to to samé. Mohl by ses na to prosím t? podívat a opravit to, abychom se mohli v?bec postavit na start? (nejlépe by bylo p?ekontrolovat celý Banana Team - všechny 4 lidi). Díky

Banánový Jirka :)

masterful 20.3.2009 09:59

Quote:

Originally Posted by Jirka_CZE (Post 100763)
To Baby:
?au, v p?íloze ti posílám zprávu, která se mi objevila na tom serveru KXR zone. Chvíli po m? to tam p?išel zkusit i týmový kolega ORBman a napsalo mu to to samé. Mohl by ses na to prosím t? podívat a opravit to, abychom se mohli v?bec postavit na start? (nejlépe by bylo p?ekontrolovat celý Banana Team - všechny 4 lidi). Díky

Banánový Jirka :)

M?lo by to být opraveno díky a zkuste ješt? jednou:);)

BabyOnWheels 20.3.2009 10:00

Quote:

Originally Posted by Jirka_CZE (Post 100763)
To Baby:
?au, v p?íloze ti posílám zprávu, která se mi objevila na tom serveru KXR zone. Chvíli po m? to tam p?išel zkusit i týmový kolega ORBman a napsalo mu to to samé. Mohl by ses na to prosím t? podívat a opravit to, abychom se mohli v?bec postavit na start? (nejlépe by bylo p?ekontrolovat celý Banana Team - všechny 4 lidi). Díky

Banánový Jirka :)

Opps, zapomenul jsem pridat auta do single modu. Uz by to melo byt ok.


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.