Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   WT_Racing BTCC 1996 cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2931)

Substance242 10.12.2012 15:50

Môžeš to odjazdi? dopredu, a my budeme bojova? s tvojim duchom. :-) (len skúšam žartova?, ale ve?mi mi to nejde:-) - inak takto ale naozaj funguje "online" v niektorej hre)

Tomas Ag CZ 10.12.2012 15:56

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 134230)
Môžeš to odjazdi? dopredu, a my budeme bojova? s tvojim duchom. :-) (len skúšam žartova?, ale ve?mi mi to nejde:-) - inak takto ale naozaj funguje "online" v niektorej hre)

Ty jsi mi ale vtipálek :D

JackCY 10.12.2012 21:08

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 134230)
Môžeš to odjazdi? dopredu, a my budeme bojova? s tvojim duchom. :-) (len skúšam žartova?, ale ve?mi mi to nejde:-) - inak takto ale naozaj funguje "online" v niektorej hre)

Už ty arkády nehraj ;)

JackCY 10.12.2012 21:11

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 134223)
Jinak trat fakt super, uz se tesim na zavod :)

Tra? je ok, jen není kde p?edjížd?t moc.

BabyOnWheels 11.12.2012 08:56

Jen nechapu casy, s RB4 jezdim 1:17:15. Aostatni to kosi pod 16???
Jako kde to zkratit? vsude jsou svodidla.

Logical 11.12.2012 10:08

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134234)
Jen nechapu casy, s RB4 jezdim 1:17:15. Aostatni to kosi pod 16???
Jako kde to zkratit? vsude jsou svodidla.

You have to learn how to obey the rules.

BabyOnWheels 11.12.2012 13:12

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 134235)

To jsem presne potreboval vedet :)
Jeste Hexa editor ...

Njn v nedeli se tesim :)

JackCY 11.12.2012 14:28

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134234)
Jen nechapu casy, s RB4 jezdim 1:17:15. Aostatni to kosi pod 16???
Jako kde to zkratit? vsude jsou svodidla.

V tom p?ípad? bych doporu?il nepoužívat standardní hard track setup ;)
Co se tý?e jízdy, z LFSW replay? by to m?lo být vcelku jasné.

BabyOnWheels 12.12.2012 10:46

Quote:

Originally Posted by JackCY (Post 134237)
V tom p?ípad? bych doporu?il nepoužívat standardní hard track setup ;)
Co se tý?e jízdy, z LFSW replay? by to m?lo být vcelku jasné.

No mam neco sveho :) houpaveho, idealni na pohodlnou jizdu na nakup :)

bavorak 12.12.2012 12:24

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134238)
No mam neco sveho :) houpaveho, idealni na pohodlnou jizdu na nakup :)

este mi povedz, ze vies, v ktorom useku je aka najvyssia dovolena rychlost :P

BabyOnWheels 12.12.2012 16:31

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 134239)
este mi povedz, ze vies, v ktorom useku je aka najvyssia dovolena rychlost :P

Jasne .. je to mesto. Takze pro me z toho plyne .. max 50 vsude :)
Konec srandy :)

JackCY 15.12.2012 10:48

Quote:

Originally Posted by BabyOnWheels (Post 134242)
Jasne .. je to mesto. Takze pro me z toho plyne .. max 50 vsude :)
Konec srandy :)

To chce trošku trénovat na cruise serverech, pak se nemusíš bát policie na South City p?i závodech ;)

Žádný náhradník se nám doposud nehlásil jak je mi známo. Tak bych to uzav?el a odjedeme to ve 3 zítra.

JENDAN 15.12.2012 22:52

Ja bych opet jel s XRT Pegeotem

Fast Jarda 16.12.2012 13:10

Dnešní ú?ast je u m? op?t velmi nepravd?podobná :( ....

00Ja 16.12.2012 15:59

Ja dorazim, ale zas tak akorat presne na osmou nebo par minut po....

HabasekLFS 16.12.2012 18:32

WT_Racing BTCC 1996 cup
 
Já dnes nevím zda pojedu (hlídám d?cka). Jezdím za Audi Sport UK.
Bu? budu na kvaldu nebo ne. :banghead:

Gepas 16.12.2012 18:34

velice se omlouvám, poslední dobou jsem mimo... takže omluva za p?edchozí dva závody a omlouvám se i z dnešního závodu... n?kdy p?íšt?...

Fast Jarda 16.12.2012 21:52

Tak nakonec jsem jet mohl, domu jsem dorazil v 20:26:o

Race 1: Kliknul jsem na WR setup, p?idal tlaky, ubral odklony a zkusit odjet aspo? kolo po konci Q, nezda?ilo se :D . Start byl dobrý, získal jsem dost pozic a ve 2. kole jsem se vyvážel za Popelkou a ... n?kým... "N?jak mi to moc táhne", ?íkám si..... Nemám restriktor :) , dal jsem si symbolický pr?jezd boxy jako improvizovanou DT penalizaci. Snad m? za to nikdo neroztrhá, ale vážn? jsem nem?l p?ipravený setup, protože jsem m?l za to, že v tu dobu budu úpln? n?kde jinde, no což, ješt? tu byl závod druhý.

Race 2: Jako první jsem nasadil restriktor a doufal, že t?eba vyjedu i n?jaké body, ke kterým nakonec nebylo v?bec daleko. Bohužel mi cca v 15. kole vysko?ila n?jaká neznámá aktualizace a padlo mi to op?t na lištu, hlavn? že se to stává jenom v ned?li ve?er jednou za 14 dní:banghead:.

Statistiky
Q
Race 1
Race 2

Kid222 16.12.2012 21:57

Q: 7., nad o?ekávání.

R1: Držel jsem tempo, Ostravak p?ede m? sice šel po startu, ale podle o?ekávání upálil gumy a King ud?lal chybku, takže 6.

R2: Po startu se to tam semlelo, m?l jsem št?stí na volbu strany a protáhl jsem se na druhý místo. Tam jsem se chvíli držel s tím, že ud?lám Pabla a zkusím to vyhrát. Prdlajs, Pablo za?al sázet PB?ka a zmizel a spolu s ním i Jack, který m? po chvíli p?edjel. Pak kroužení o samot?, bohužel po p?lce jsem nasekal pár chyb (sedím p?ímo u topení, který v tu dobu dávalo n?jakých p?íjemných 50°C) a dotáhl m? bavorak. Tomu jsem to nedal zadarmo, snažil jsem se, ale marn?. Další mpower m? už našt?stí nep?edjel, takže v cíli p?kná brambora?ka. :)

bavorak 16.12.2012 22:13

Q: taky nejaky cas som ocakaval..stacil na prve miesto aj ked mi JackCY hovoril ze mal na to dat lepsie no nedal :P
R1: odkruzenie na prvom mieste..po par prvych kolach ked som nesiel nad 1:15 som kontroloval ci mam fakt restrikciu bo som nechapal ako to vali :D mal som...tak potom uz len obcas okolari aby som sa tak nenudil...pochvala...vsetci pustali poctivo a vcas...tak to ma byt :)
Celkovy cas zavodu o 2 sekundy lepsi ako v treningu.

R2: Po starte hned 8. miesto lebo Ostrava tam ostal kolmo a bohuzial to schytal aj Lala, ktoreho som stihol predbehnut. Potom som sa nenormalne dlho drzal za Rodom...bol som rychlejsi ale nie na rovinkach lebo sme mali hrozne makke pneu a tak som ho dobiehal len v technickych pasazach kde to bolo k nicomu. Nakoniec po velkej chybe v 8. kole som Roda predbehol v sikane ked to tam napral kolmo do steny...schytal som z toho poskodenie ale nic vazne. Dobehol ma Lala no z nejakeho dovodu mi to na rovinke nechal. tak diky :) Za par kol som dobehol Logicala s Kingom ktori sa v T1 potukali a tak som to vyuzil aspon na predbehnutie Kinga v 11. kole...na Logicala to tesne nevyslo.
V 13. kole som chytil dost dobry vyjazd zo sikany a Logical to moc netrafil tak sa mi ho podarilo pred poslednou zakrutou predbehnut a udrzat za sebou aj na rovinke. Po chybe Kida v T1 ked otukal zvodidla som ho dobehol no nepredbehol znova par kol..mal som k tomu blizko pod mostom pred cielovkou no na zaklade skusenosti z treningu s tym ako to tam vynasa som radsej ubral plyn a nechal ho ist dopredu...
17. kolo...ospravedlnenie Logicalovi za to ze som za splitom trafil apex a Logical si to odniesol tak ako som to vobec nechcel. Nebolo to ani trochu umyselne...isiel som tesne za Kidom a netrafil som to tam. Este raz sorry
18. kolo T1, Kid na vnutrajsku, ja na vonkajsku s jemnym presahom no nevidel som aby sa dve auta do T1 vosli bez kontaktu...nastastie to bol jemny tukanec i ked nas to dost spomalilo no dostal som sa pred Kida...po zhliadnuti zaznamu by som povedal ze to moja chyba nebola.. nechal som tam miesto a teba trochu vynieslo no nic sa nestalo...dostal som sa pred teba to je hlavne :P
Posledne kola som sa este bal o tretie miesto ked som v subojom spalil pneu no nakoniec som dosiel na bedni takze max spokojnost v meste.
Diky za zavod..tesim sa na dalsi ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:54.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.