Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   WT_Racing BTCC 1996 cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2931)

00Ja 4.12.2012 09:43

ALTP server by mel bezet na aktualnich patchi. Pokud mate nekdo moznost, prosim, overte to a dejte vedet.
Dik.

Logical 4.12.2012 10:00

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 134192)
ALTP server by mel bezet na aktualnich patchi. Pokud mate nekdo moznost, prosim, overte to a dejte vedet.
Dik.

Jop, jede.

Tomas Ag CZ 4.12.2012 10:45

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 134182)
Myslim, ze to byl Tomas, kdo psal, ze jezdi makat do zahranici a jezdi na noc. Zkratka ne kazdej dela u pasu Po-Pa od do :)

Skoro jsi se trefil,jezdím do zahrani?í,jen ne makat k pásu :-)))
Ale musím se ?ídit požadavky zákazník? (automobilka) a když tam ráno musím být tak musím ve 20.30 vyjet,kdyby se nep?ehazoval termín kv?li F1 tak mi to vyšlo,zatím to vypadá blb? na toho 16.12.,v lednu se ješt? uvidí

00Ja 4.12.2012 10:56

Ono to asi blbe vyznelo, ale samozrejme jsem nemyslel, ze delas u pasu. Pas byl vztazenej k Po-Pa od do ;-)

Tomas Ag CZ 4.12.2012 11:42

To je v poho,no termín ned?le od 18.00 by mi vyhovoval víc :-))

Flame 4.12.2012 14:04

3. kolo - Blackwood GP Track Reversed
 
Tak, tabulky aktualizovány :)

Výsledky závod? 3. kola
Šampionát jednotlivc?
Šampionát tým?


PS: je celkem škoda, že se Coldrider rozhodl p?estoupit k Nissanu, protože jsem na Blackwood z?stal jako jedinej v Renaultu. Na druhou stranu je pravda, že od toho je to náhradník, že má právo p?estupovat, takže se zas tolik nestalo :)

Ale t?eba Jirka by se mohl aspo? ozvat, že nepojede, protože nejel ani jeden závod a nic nenapsal.

00Ja 4.12.2012 14:07

Flame, dekujeme ;-)

Kid222 4.12.2012 14:33

Já d?kuju Popolu?šce za to,? že dr?ží Peugeot nad vodou, u m? te? m?lo p?ednost kino. Zbývající závody u?ž bych m?l v?šechny jet. ;)

Klouczech 4.12.2012 14:41

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 134201)
Já d?kuju Popolu?ce za to,?e dr?í peugeot nad vodou, u m? te? m?lo p?ednost kino. Zbývající závody u? bych m?l v?echny jet. ;)

Urit bdme moc rdi, kdy opt pojede3 ;)

Kid222 4.12.2012 15:10

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 134202)
Urit bdme moc rdi, kdy opt pojede3 ;)

Kruci, na mobilu to vypadalo normáln?. :D

Fast Jarda 4.12.2012 16:07

Quote:

Originally Posted by Petersbond (Post 134191)
Noo ješt? to jelo. :D:D

Nechápu, vždy dávám aspo? 1 % navíc, než ukazuje garáž spot?eby a v?tšinou mám spot?ebu menší než udává. Te? mi nesta?ilo ani 20 % paliva. V race2 mi došlo na cílovce. :banghead:

Podle toho, co Ti ukazuje garáž se ne?i?. Pravd?podobn? se ta spot?eba bere z p?edpokladu AI.

Vše co jsem do tohoto postu dával p?edtím byla blbost :D

Flame 4.12.2012 16:15

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 134204)
Podle toho, co Ti ukazuje garáž se ne?i?. Ten údaj co tam máš, tak pochází z LFSWorldu.

Údaj o odhadu spot?eby v garáži nemá nic spole?ného s pr?m?rnou spot?ebou uloženou na LFSWorldu. Každopádn? je lepší natankovat víc než mí? :)

Fast Jarda 4.12.2012 16:24

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 134205)
Údaj o odhadu spot?eby v garáži nemá nic spole?ného s pr?m?rnou spot?ebou uloženou na LFSWorldu. Každopádn? je lepší natankovat víc než mí? :)

To snad Ty jsi mi to p?ed n?jakým ?asem vysv?tloval, ale necht?l jsem T? jmenovat:p

PS: Flame p?iznává, že mohl být teoreticky na mol, když mi to vysv?tloval, takže sorry za spam :D

xxmartin 4.12.2012 16:34

Quote:

Originally Posted by Petersbond (Post 134191)
V race2 mi došlo na cílovce. :banghead:

No to mi dalo zabrat t? do toho cíle dokopat:-) a v R1 sem na tvou radu m?ly taky 20% :-)) došlo mi to ale jen kousek p?ed cílem a na pozici to nem?lo vliv, ale bylo to tak tak.

Popelka 4.12.2012 18:42

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 134201)
Já d?kuju Popolu?šce za to,? že dr?ží Peugeot nad vodou, u m? te? m?lo p?ednost kino. Zbývající závody u?ž bych m?l v?šechny jet. ;)

No to koukej p?ijít, já to sama nepotáhnu :D
Na Blackwoodu byly moc prima závody a moje první (a asi poslední :)) bedna :banana:

Redline King:
Promi? za ten obranný manevr na rovince v posledním kole druhého závodu, ale jinak bych to 3. místo neudržela ;)
(Snad to bylo v rámci pravidel)

JackCY 4.12.2012 20:10

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 134192)
ALTP server by mel bezet na aktualnich patchi. Pokud mate nekdo moznost, prosim, overte to a dejte vedet.
Dik.

Zkoušel jsem odpoledne a funguje vše ok.

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 134199)
Tak, tabulky aktualizovány :)

Výsledky závod? 3. kola
Šampionát jednotlivc?
Šampionát tým?


PS: je celkem škoda, že se Coldrider rozhodl p?estoupit k Nissanu, protože jsem na Blackwood z?stal jako jedinej v Renaultu. Na druhou stranu je pravda, že od toho je to náhradník, že má právo p?estupovat, takže se zas tolik nestalo :)

Ale t?eba Jirka by se mohl aspo? ozvat, že nepojede, protože nejel ani jeden závod a nic nenapsal.

M? je to jedno kdo kde pojede ale m?li by se hlásit dop?edu a to p?ímo týmu ve kterém cht?jí jet. A? už do?asn? nebo trvale. Když tam kroužil bez skinu tak jsem zjiš?oval za koho chce jet a že máme místo. Je to spíš otrava tam n?koho narychlo navigovat nebo? mi jdeme na server d?íve proto aby jsme se rozjezdili a né tam kecali a na poslední chvíli se starali o náhraníka. Proto se nám prosím náhradníci hlaste v p?edstihu. Setup není problém poskytnout ale musí být kdy a také to trvá než si na n?j ?lov?k zvykne ob?as. P?ípadn? je nutno si ho doladit nebo? já mam myšáka.

Quote:

Originally Posted by Fast Jarda (Post 134204)
Podle toho, co Ti ukazuje garáž se ne?i?. Pravd?podobn? se ta spot?eba bere z p?edpokladu AI.

Vše co jsem do tohoto postu dával p?edtím byla blbost :D

To co mi to ukazuje v garáži je kdoví co. Tím se n?jak ne?ídím. Co ale funguje je odjet si pár kol a kouknout se na spot?ebu F12, ta je potom pokud to ukazuje 1.1% v rozp?tí 1.05-1.14%. No a pokud to n?kdo spo?ítá tak že ud?lá 18*1.1 no tak mu to také nemusí sta?it :D
Proto je lepší po?ítat 18*1.15 nebo si to n?jak jinak navýšit.

Na XRT se t?ch 18 kol dalo s 20% odjet ale neriskoval jsem to a vzal jsem 21%. Nebo? bych projížd?l cílem s 0.4-0.6% a kdybych n?kde zapadnul a pot?eboval se vyhrabat tak bych to pak také nemusel ani dojet. Lepší mít rezervu než tam honit každý gram jako tenkrát v F1 ;D
To ani nemáme inlap a outlap také není povinný.
Samoz?ejm? nejlepší je odjet si celý stint/závod a podle p?ebytku paliva v cíli si to zm?nšit ?i zvýšit.

JackCY 7.12.2012 15:14

1 místo je v Rouse Sport stále volné pokud je mi známo, a? už jen na p?íští závod nebo na oba zbývající.
Kdo má zájem hlaste se prosím nejdéle v Pátek 14.12., nejlépe bavorákovi manažerovi.
15.12. by jsme nejpozd?ji ?ešili setupy, skiny, atd. Zárove? bude pravd?podobn? spole?ný trénink.
Doporu?ený ?as je alespo? pod 2 sekundy od WR.
To jest pro SO6, ?as pod 1:15.59. (<-- doufám že to všechny odradilo ;))

Tímto chci p?edejít op?tovnému zmatku na poslední chvíli.

D?kuji.

BabyOnWheels 9.12.2012 12:04

Bude dnes vecerem verejne neverejny trenink?
Dorazim caa na 19:30 +-.

00Ja 9.12.2012 12:44

Ja pokud dneska budu trenovat, tak asi az o neco dyl. Vcera jsem jezdil az po 22:00. Ale vzhledem k odpolednimu programu opravdu tezko odhadnout.

Jinak trat fakt super, uz se tesim na zavod :)

Tomas Ag CZ 10.12.2012 13:58

Quote:

Originally Posted by 00Ja (Post 134223)
Jinak trat fakt super, uz se tesim na zavod :)

Tra? je super,taky bych to cht?l jet,ale tak od 18.00 :banghead:


All times are GMT +2. The time now is 15:10.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.