Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Jak jste se dozvedeli o LFS (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=760)

Pablo 15.8.2006 15:17

M? z toho plyne, že pro v?tší rozší?ení v ?R má nejv?tší smysl psát recenze/?lánky na herní servery a cpát LFS na cd/dvd k ?asopis?m. Možná, že upozornit Level/Score vždy na n?jaký zásadn?jší patch by nebylo od v?ci - teda nevím jak to chodí, jestli budou rádi že maj další v?c na dvd nebo jestli toho vychází tolik že jsou dvd furt plný a je problém tam n?co protla?it.

Slid3rgas 15.8.2006 17:26

DOzvedel sem se o nem pri logitech cupu nemel sem co hrat a koukal sem ze se jede ten cup tak sem si tu hru stahnul a zacal an to trenovat..

SIR 15.8.2006 17:55

tak uplne poprve jsem hral lfs verze 0.04k, kterou jsem mel z nejakyho cd/dvd. to jsem jezdil jen rallycross. psal se tehdy zacatek roku 2004. pak jsem na to uplne zapomnel a v cervnu tehoz roku si opet vzpomnel. net uz jsem mel, ale zadnej server nebyl(kdo by taky porad jezdil starou verzi :)) a tak sem zacal hledat a hledat a nasel demo S1 nevim uz jaky verze, ale tusim, ze E. hned prvni pripojeni na net jsem potkal team CG (crazy garage) a uz sem se vezl. v rijnu sem koupil licenci a jel pak prvni ligu. mno a jezdim do ted :)

Gabelhirsch 15.8.2006 20:42

já jsem brouzdal p?ed pár lety po netu a místo kliknutí na "hard core action" jsem klikl na "hard core simulation" a sosl LFS S1 :). nemaje rozumu, jsem hru odložil a znovuobjevil ji až s alfou S2. síše se ptejme, pro? lfs baví i po delší dob?... protože trh se závodními hrami je jako m?sto plné ?ínských restaurací vedených pupkatým vasilem a jen jedna jediná je vedená kucha?em bruce leem. kam budete chodit na nudle? :D

Atti Honyi 15.8.2006 23:55

ob?as sa kuknem k pupkatému Vasilovi ?i nemá upravené a nové menu, ale Bruce je Bruce :D

M!key8 16.8.2006 11:54

tak kde to už fakt nevim, ale vim že sem hledal n?jakej dobrej simulátor, tak sem najel na n?jakej herní server a tam n?kde našel LFS, je to asi tak ani ne rok, tak 3/4 :) , n?jakou dobu sem to hrál, pak tak na p?l roku odložil a ted to jezdim dva tejdny a v?bec mi to nejde :D

sonyk 16.8.2006 14:03

vcera sem se priloudal domu a pustil tv a co nevidim zavody v moste!stihnul sem asi poslednich deset minut (octavky formulky 1.6 atd) super , a kdyz sem videlto vyhlaseni vitezu vzpomel sem si na lfs, kdyby tam treba rekli ze se v moste take udelovali ceny LFS byla by to dost reklama!skoda snad jindy :-)

ThorR 16.8.2006 14:10

Reklama na LFS tam sice nebyla, ale reklama na Loukotu tam byla, že by si to n?kdo objednal ? :)

EDIT: Ješt? byly v televizi závyd GTR nebo jak se tomu nadává.

Frz 16.8.2006 22:13

já jsem objevil LFS úplnou náhodou :) v té dob? jsem m?l internet jen chvíli, tak jsem prozkoumával a stahoval dema, a narazil na tady tuto hroznou arkádu :D, která se jmenovala podobn?, jako m?j kdysi oblíbený NFS (za doby NFS 2-5). A kterou už hraju v t?chto dnech docela p?esn? rok a ješt? dlouho dobu hrát budu.

Woodbine 17.8.2006 12:12

V LFS jsem za?ínal podobn? jako spousta slavných jmen (nap?. Chaos, Jet... :)), a to tím, že jsem po ?umáku opustil T1 na Blackwoodu a zni?il tak svoje první GTi. Od tý doby to byla láska na první pohled.

Jinak o LFS jsem slyšel už pom?rn? dávno, ale t?ch informací nebylo tolik (jeden kamarád povídal, že v jednom ?asopise psali, že...) a hlavn? jsem nem?l net. Na ja?e roku 2005 k nám dorazil kabelový "spasitel" a pak už to šlo ráz na ráz - S1 demo, S2 demo, S1 licence, S2 alpha (to m? p?kn? naštvali, akorát, když jsem vypláz za S1 licenci, tak jsem moh plazit znova :rolleyes:), S2 licence... A po roce a kousek m?žu s klidným sv?domím ?íct, že to byly dob?e investovaný peníze. Amen.

Kurt_Kombajn 17.8.2006 19:58

Taky n?co p?ihodím..
Vždycky m? na PC bavily auta, snad od éry 286-ek, kdy jsem se prohán?l ve hrách typu Stunts nebo sta?i?ký TestDrive. Vy, d?íve narození kolegové, jist? víte, o ?em mluvím :-) Pak jsem na starém Pentiu 90 MHz hrával prvního CMR (myslím, že už tenkrát m?l st?ra?e..) a poznal jsem, že rally, je moje krevní skupina. Pak to šlo ráz na ráz, hry typu, Driver, NFS, TOCA a samoz?ejm? jsem si prošel všema Colinama.. A tu rázem se objevila RBR ! Nic tak fantastického jsem do té doby nevid?l a opravdu hodn? jsem se RBR v?noval, ?etl ?lánky, fóra a jelikož jsem byl v té dob? n?jak p?i pen?zích, po?ídil jsem si tv?rci tolik doporu?ovaný volant MOMO Racing. Opravdu m? to kroucení bavilo a dokonce jsem za?al znovu hrát Mafii a úkoly s autem samoz?ejm? na volantu :-) Ale po?ád to nebylo jaksi "ono" a sem tam jsem na netu hledal, k ?emu by se volant dal ješt? pat?i?n? využít.. Už si ani p?esn? nepamatuji, jaká klí?ová slova jsem zadal do vyhledáva?e, ale jedna z nabídnutých stránek byla práv? o LFS. Tak šup, demo bylo na disku, ale po prvním vybourání jsem si ?íkal, že je to nehratelné a že to asi smažu.. Našt?stí se tomu tak nestalo a k hraní jsem se vracel stále ?ast?ji, ale zatím stále pouze proti AI.. Nedlouho na to nám zavedli p?ipojení na net a já si ?ek, že to teda zkusím.. Pamatuji si, že jsem se joinul na n?jaký server, jezdili tam 2 maníci jen tak pro zábavu a já se p?idal k nim. A tehdy m? to opravdu u?arovalo. Za n?jakou dobu vyšla S2 alpha a samoz?ejm? jsem ji musel mít.. Poflakoval jsem se po serverech nebo ob?as pustil sv?j a hledal jsem podobn? postižené ?echy jako já :-) Do ICQ kontakt? se mi za?aly p?ibalovat jména a s n?kterými se potkávám na trati do dnes. Všichni si ale vesm?s po?ídili licenci a já jim tak tiše závid?l, až se to jednoho dne stalo, no a tak m? tu máte :-D

M!key8 17.8.2006 21:43

Quote:

Originally Posted by Kurt_Kombajn
Taky n?co p?ihodím..
Vždycky m? na PC bavily auta, snad od éry 286-ek, kdy jsem se prohán?l ve hrách typu Stunts nebo sta?i?ký TestDrive. Vy, d?íve narození kolegové, jist? víte, o ?em mluvím :-) Pak jsem na starém Pentiu 90 MHz hrával prvního CMR (myslím, že už tenkrát m?l st?ra?e..) a poznal jsem, že rally, je moje krevní skupina. Pak to šlo ráz na ráz, hry typu, Driver, NFS, TOCA a samoz?ejm? jsem si prošel všema Colinama..

hezká pohádka :) Hele ohledn? RBR, jako rally je to dobrý? CMR 4 se mi nelíbil a ikdyž tohle už je trošku starší, rád bych ob?as zahrál n?jaký rally ;)

Chaos 17.8.2006 22:39

Quote:

Originally Posted by M!key8
hezká pohádka :) Hele ohledn? RBR, jako rally je to dobrý? CMR 4 se mi nelíbil a ikdyž tohle už je trošku starší, rád bych ob?as zahrál n?jaký rally ;)

momentalne neni lepsi rally...

Ondrejko 17.8.2006 22:57

Quote:

Originally Posted by Chaos
momentalne neni lepsi rally...

a nic poriadne sa ani nechysta

NEXT 17.8.2006 23:22

Quote:

Originally Posted by Galahet
N?kdy v roce 2004 okolo ?íjnu (10) jsem se v prvním ro?níku na VŠ seznámil s jedním spolubydlícím mého spolužáka, která místo aby d?lal n?co do školy v??n? ?um?l do monitoru a n?kde surfoval nebo pa?il. Nejd?ív jsem n?jak nevnímal co to furt jezdí..
Pak když p?išlo zkouškový a ten kámoš místo aby se u?il jen pa?il (a to fakt)

emh :D
EDIT: no a takhle nejak sem k tomu prisel ja :)
EDIT2: drive sem jezdil pod nickem Lumpy nebo LumpyCZ, ale protoze na LFS worldu uz byl zabranej a nechtel sem mit ve jmene CZ tak sem pak (uz!) v praci prisel na Dalsi (koukal sem na printscreen obrazku instalaciho programu a nejak me to zaujalo).. Kolikrat takhle premyslim, ze pokud by se clenove tymu jmenovali napr. Back, Exit, Agree, Install, Finish, Storno tak bych udelal asi team Installers :D

Funstorm 18.8.2006 19:10

http://taxi-riderz.wz.cz/ihistory.htm

asi takhle to bylo u m? :)

Ondrejko 18.8.2006 20:10

Quote:

Originally Posted by Funstorm
http://taxi-riderz.wz.cz/ihistory.htm

asi takhle to bylo u m? :)

ja som normalne slavna osobnost :D

Funstorm 18.8.2006 20:15

Quote:

Originally Posted by Ondrejko
ja som normalne slavna osobnost :D

njn, m?l bys mit podil z trzby :D jelikoz dohazujes kupce :)

Tommy V. 19.8.2006 02:08

jsme o krok pred ofiko forem:D

Galahet 5.9.2006 21:17

Osobn? si myslím, že pokud by se dala dohromady n?jaká LAN párty na zkoušku a vše by bylo ok, tak p?i všech dalších by sta?ilo dát echo t?m správným server?m a ?asopis?m a o diváky ?i nové zájemce by asi nebyla nouze :o


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.