Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ALTP (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=23)
-   -   S ?ím by jste jeli rádi další cup a jaký formát závod?? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2857)

Rodo 20.6.2011 10:52

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 129668)
Obvykle maji nejrychlejsi kola ti vpredu a jen se tak natahuje rozdil mezi vitezem (sem tam druhym, tretim) a ostatnima. Co zkusit naopak vymyslet extra body pro stredopolare.

Proto udelat sprint , otocit rost a dlouhej zavod, at maj ti rychlici co delat :)

ŠakaL 20.6.2011 15:06

Fxo / dva krátké závody na cca 30 min

bavorak 20.6.2011 15:13

mohlo by byt konecne nieco s FBM...neviem co proti tomu autu mate...nie je to ani az take rychle ani netreba tolko brzdit lebo to drzi a na suboje je to podla mna dost v pohode...XFR UFR bolo pomerne nedavno

a bodovanie by som dal napr prvych 10 miest...podla mna je to viac motivujuce...ked clovek ziska bod za 10. miesto tak je to hodnotnejsie ako ked ziska 10 bodov za (posledne) 25. miesto pretoze prave tohoto zavodu sa nezucastnilo dostatocne vela jazdcov...i ked zas to odporuje nazvu celeho cupu...ALTP

Zdenek CZE 20.6.2011 15:32

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 129683)
mohlo by byt konecne nieco s FBM...neviem co proti tomu autu mate...nie je to ani az take rychle ani netreba tolko brzdit lebo to drzi a na suboje je to podla mna dost v pohode...XFR UFR bolo pomerne nedavno

Formuli BMW mám taky hodn? rád, je to pohodový auto a taková v?tší motokára.

A nebylo by špatný ud?lat nejd?íve sprint na pár kol, po kterém by následoval závod na hodinu, s povinnou zastávkou v boxech mezi 25. a 35. minutou, jezdec by musel jednu ?ást odjet na sm?si R1 a druhou ?ást na R2 (nebo opa?n?). To bylo v jednom volném závod? s FBM od Kida a bylo to fajn.

Popelka 20.6.2011 16:29

Vloni n?kdo po?ádal dva dvouhodinové závody s RAC a FZ5, kterých jsem se z??astnila, jednou jsem jela RAC a jednou FZ5. A protože tyto auta málokdo dob?e zvládá, o to víc jsme si dávali pozor p?i soubojích, kterých bylo dost a dost, a byly to pro m? jednozna?n? nejlepší zážitky z LFS a podle ohlas? v?tšiny ostatních také. A bylo docela plno, možná n?kdo vzpomene.
Kdyby tam byly možnosti (XFG/XRG), (FXO/RB4/XRT), (RAC/FZ5), ur?it? bych si vybrala, nejlépe XRG nebo XRT.

Rodo 20.6.2011 16:34

Quote:

Originally Posted by Popelka (Post 129686)
Vloni n?kdo po?ádal dva dvouhodinové závody s RAC a FZ5, kterých jsem se z??astnila, jednou jsem jela RAC a jednou FZ5. A protože tyto auta málokdo dob?e zvládá, o to víc jsme si dávali pozor p?i soubojích, kterých bylo dost a dost, a byly to pro m? jednozna?n? nejlepší zážitky z LFS a podle ohlas? v?tšiny ostatních také. A bylo docela plno, možná n?kdo vzpomene.
Kdyby tam byly možnosti (XFG/XRG), (FXO/RB4/XRT), (RAC/FZ5), ur?it? bych si vybrala, nejlépe XRG nebo XRT.

ten zavod si pamatuju, honili sme se jeste s Pumou skoro az do posledniho kola, nez si pak bohuzel vylitla, to byly fakt supa zavody :)

Flame 20.6.2011 16:50

Jenže sonyk by bral LRF jen p?es jeho mrtvolu, takže ty tam na 99 % nebudou :)

Popelka 20.6.2011 17:02

Asi je Sonyk srababa :D a preferuje hlavn? p?ední náhon :ashamed:. Škoda.

Kid222 20.6.2011 17:52

Quote:

Originally Posted by Zdenek CZE (Post 129684)
A nebylo by špatný ud?lat nejd?íve sprint na pár kol, po kterém by následoval závod na hodinu, s povinnou zastávkou v boxech mezi 25. a 35. minutou, jezdec by musel jednu ?ást odjet na sm?si R1 a druhou ?ást na R2 (nebo opa?n?). To bylo v jednom volném závod? s FBM od Kida a bylo to fajn.

To už si ani nepamatuju.:D Ale FBM bych taky bral.

Zdenek CZE 20.6.2011 18:05

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 129699)
To už si ani nepamatuju.:D Ale FBM bych taky bral.

No, n?kdy loni na South City, si to pamatuju kv?li tomu, že tam p?išel Rudy van Buren, který se nep?ihlásil ani nikomu nic ne?ekl, vyhrál oba závody a zase odešel:D.

sonyk 20.6.2011 18:50

sonyk nepreferuje jen predni nahon ale sonyk odmita RAC FZ5 a LX. Proti ostatnim nic nemam.

Nejlepsi zavody co jsem kdy jezdil byly WTCC prvni a druhe klani s FXO XRT A RB4 s restikama a kilama.

Uvidime co nakonec bude

Kid222 20.6.2011 18:56

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 129703)
sonyk nepreferuje jen predni nahon ale sonyk odmita RAC FZ5 a LX. Proti ostatnim nic nemam.

Nejlepsi zavody co jsem kdy jezdil byly WTCC prvni a druhe klani s FXO XRT A RB4 s restikama a kilama.

Uvidime co nakonec bude

Sonyk se m?l už dávno LRF nau?it, protože neví, o co p?ichází, když se to s tím umí. :) Ale je to tv?j (váš) champ, takže z?stanu jenom u tohohle rýpnutí.;)

Zdenek: prošel jsem si starý thready a už se mi to oživuje... :D Jo, musím ?íct, že to se celkem povedlo.

sonyk 20.6.2011 19:15

Staryho psa novejm kouskum nenaucis . neni cas na poradnej trenink a trapit se na trati me zavody jen znechuti :-D

Fast Jarda 20.6.2011 19:22

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 129703)
sonyk nepreferuje jen predni nahon ale sonyk odmita RAC FZ5 a LX. Proti ostatnim nic nemam.

Nejlepsi zavody co jsem kdy jezdil byly WTCC prvni a druhe klani s FXO XRT A RB4 s restikama a kilama.

Uvidime co nakonec bude

V tom p?ípad? toto hlasování nemá smysl.

Když si tyto vozy ode?tem (A je to velká škoda), tak nám zbydou v?ci, který tu už byly X-Krát...

Btw, LRF není t?žký se nau?it a jezdit s ním. T?žký je stím jezdit na limitu ;)

Substance242 20.6.2011 20:26

Jo, dobre že spomínate, treba tých najrýchlejších odme?ova? kilami alebo tak akosi. ;-) Ak nie?o fungovalo, k?udne to zopakujme.

Inak nebál by som sa ani nejakej formule, ale FOX mi ukázalo že na to som trošku krátky, ale išiel by som do toho aj tak.

Ozaj, dôležité - uprednostnil by som auto kde netreba púš?a? plyn pri prera?ovaní, lebo to ako niektorí radia mi je stále záhadou a neviem to a strácam aj na tom trochu.

sonyk 26.6.2011 10:11

uberes plyn radis a zase plnej :-D nic sloziteho taky sem se toho bal .

kila uvidime podle toho co bude za vuz a jak dlouhy cup. ve WTCC s TBO se to vyplatilo ale s GTR uz ne

bavorak 26.6.2011 11:44

presne...podme nieco uplne lahke aby sme sa to nemuseli ucit jazdit a nech nezlepsime svoj skill a dalej obdivujme "alienov" ako to vedia...:banghead: a ked to vedia a su lepsi tak im treba nalozit pat vietnamcov do kufra...
co je to prosim vas potom za motivaciu sa zlepsit?

Kid222 26.6.2011 12:57

Tak n?jak. Sice závody s balastem jsou vyrovnaný, ale LRF se prost? musí v CZ/SK rovin? za?ít jezdit. Te? nebo nikdy.:p:)

sonyk 26.6.2011 13:01

co by to bolo:-D WTCC prece :-D

a pokud to prida na soubojich a atraktivite celeho zavodu tak jedine pro, ale do gtr uz to opravdu davat nebudu. to jen jako trest :-D

Kide: nikdy tedy :-D

Vitr 27.6.2011 07:44

Ja bych dal ciste RB4 cup to se tady snad jeste ani nejelo... RBcko je jednoduche na rizeni a neni treba nejak extra trenovat. S balastem by to mohl byt zajimavy cup ;-)


All times are GMT +2. The time now is 16:42.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.