Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga národ? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2880)

masterful 31.10.2011 17:31

Rád se p?idám, pokud bude pot?eba tak rád pojedu. Kdo to za ?R bude organizovat?

Flame 31.10.2011 17:59

Potřebuju 5 lidí včetně mě. Jezdí se to v sobotu, tak?e je třeba na to večer mít čas.

Tady se podívejte na rozpis závodů a pokud mo?no mi řekněte, na které závody byste se cítili nebo které vám jdou.

Mně osobně by vyhovovala FBM na Blackwoodu a nebo XFG na SO4R. Klouczecha bych zase tipoval třeba na AS4 s FXR.

Co vy na to?

CHS-LukiCZ 31.10.2011 20:03

Jel bych také pokud bude zájem

Flame 7.11.2011 17:47

Tak zatím to vypadá takhle...

Quote:

Nation Manager: Martin Kapal / Flame CZE
Nation Vice Team Manager: Jaroslav Dohnalík / Fast Jarda
Nation: Czech Republic / CZE
Nation drivers:
Martin Kapal / Flame CZE
Pavel Vovesný / Masterful
Marek Drda / rododendron
Petr Doležal / Klouczech
Ji?í Reich / Jirka24
12. listopadu (sobota) se pojede FBM na Blackwoodu open track - Historic Chicane Reverse - tzn. jako BL1R akorát je na zadní rovince um?lá šikana a namísto šikany na konci rovinky se jede rovn?.

Kvalda bude hardcore na 20 minut. Závod bude na 1,5 hodiny s 1 povinným pitstopem.

Kdo by se cejtil na FBMku? U v?tšiny lídí nevim, jak na tom je, takže ta soupiska se m?že kdykoliv zm?nit. Já si nejsem jistej, jestli budu doma, tak bych byl radši, kdyby jel n?kdo jinej.

M?žu taky požádat o rozší?ení max. po?tu jezdc? v p?ihlášce, takže neni problém.

Klouczech 8.11.2011 21:53

Tak já nebudu moct jet, doufám, že to n?kdo odjede. Cht?lo by to už taky poslat p?ihlášku. Co d?lá v?bec Ghost_cz?

bavorak 9.11.2011 09:02

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 131839)
Tak já nebudu moct jet, doufám, že to n?kdo odjede. Cht?lo by to už taky poslat p?ihlášku. Co d?lá v?bec Ghost_cz?

nemal nahodou nejaky uraz? zlomeninu alebo take nieco...alebo sa mi to iba zda?

Flame 9.11.2011 09:40

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 131842)
nemal nahodou nejaky uraz? zlomeninu alebo take nieco...alebo sa mi to iba zda?

Ghost už jezdí... tomu bych moh zkusit napsat.

Klouczech 9.11.2011 09:59

Tak já nakonec snad ?as mít budu. Takže m?žu p?i nejhorším jet. V?era jsem zkoušel pár kol. Chce to vyladit set, hlavn? p?evody. Jinak R1 vydrží. Zajel jsem n?jakých 1:20,8. Podle m? je pot?eba se dostat pod 1:20 ;)

Flame 9.11.2011 10:22

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 131844)
Tak já nakonec snad ?as mít budu. Takže m?žu p?i nejhorším jet. V?era jsem zkoušel pár kol. Chce to vyladit set, hlavn? p?evody. Jinak R1 vydrží. Zajel jsem n?jakých 1:20,8. Podle m? je pot?eba se dostat pod 1:20 ;)

Mohl bys sem ten setup pak hodit, abych taky zkusil pár kol jak na tom jsem, jestli má cenu jet.

Klouczech 9.11.2011 12:38

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 131845)
Mohl bys sem ten setup pak hodit, abych taky zkusil pár kol jak na tom jsem, jestli má cenu jet.

Žádnej nemám :D, použil jsem b1r vincper. P?evody je pot?eba zkrátit ale zase aby vycházely dob?e mezi zatá?kama. Když bude ?as, n?co zkusím ud?lat.
Jak tedy s tou p?ihláškou?

Flame 9.11.2011 14:09

Tak jsem nás p?ihlásil ve stejném složení, jaké jsem napsal sem, tzn. já, Klouczech, Jirka, Rodo, Masterful. Te? se musíme rozhodnout, kdo pojede te? tu FBM. Klouczech je asi jistej, ale druhej závodník není.

Klouczech 9.11.2011 16:58

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 131847)
Tak jsem nás p?ihlásil ve stejném složení, jaké jsem napsal sem, tzn. já, Klouczech, Jirka, Rodo, Masterful. Te? se musíme rozhodnout, kdo pojede te? tu FBM. Klouczech je asi jistej, ale druhej závodník není.

Super!
Já jen nemám jistotu, že ten závod stihnu, protože jedu v brn? n?jakou 3-hodinovku motokár a m?že být na D1 kolona atd... Takže by bylo dobrý, aby byli alespo? dva jezdci. Závod za?íná v sobotu v 18:00
Zkusím ud?lat pop?. sehnat setup co nejd?íve.

Flame 9.11.2011 22:41

Mám prosbu pro ty, co mají zájem jet tuhle sobotu v Lize národ? tu FBM, aby zítra p?išli na testování, abych vid?l, jak na tom jste.

Kdy: 10. 11. 20:00
Server: ALTP Server
Heslo: mrt5

Ghost_CZ 10.11.2011 14:43

Žiju. Jen jsem tu podle data pm od Flama nebyl asi m?síc, v?bec jsem to tu nesledoval. Tuhle sobotu jet nem?žu a asi to vypadá že i další závody taky ne, protože skoro všechny závody se krejou s rozlosováním KP ve stolním tenisu, kterej hraju... A v 18:00 ješt? ani nebývám doma. :( Sorry, ale tady vám moc nepom?žu.

bavorak 10.11.2011 14:53

Quote:

Originally Posted by Flame (Post 131849)
Mám prosbu pro ty, co mají zájem jet tuhle sobotu v Lize národ? tu FBM, aby zítra p?išli na testování, abych vid?l, jak na tom jste.

Kdy: 10. 11. 20:00
Server: ALTP Server
Heslo: mrt5

hadam by nevadilo keby sa dostavili aj nasi dvaja slovenski potencionalni jazdci :) (l@gger, superobo) mozno budu pytat setup :D ja tam asi nebudem moct byt, ale keby sa mi nahodou dalo tak aspon na chvilu pridem...znizit abstak od lfs aspon tak ze pokukam na vas

Flame 10.11.2011 16:04

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 131853)
hadam by nevadilo keby sa dostavili aj nasi dvaja slovenski potencionalni jazdci :) (l@gger, superobo) mozno budu pytat setup :D ja tam asi nebudem moct byt, ale keby sa mi nahodou dalo tak aspon na chvilu pridem...znizit abstak od lfs aspon tak ze pokukam na vas

Ale jo, pro? ne :)

Klouczech 10.11.2011 16:06

1 Attachment(s)
SETup

Flame 10.11.2011 21:49

2 Attachment(s)
Ud?lal jsem pro nás skin, snad se bude líbit :)

Ke stažení zde

Rodo 11.11.2011 08:50

Cuss, musim se omluvit z tohoto zavodu, resim ted nejaky soukromy zalezitosti a vubec se k tomu nedostanu. snad priste , good luck

Flame 12.11.2011 22:47

Tak v našem prvním závod? na BL Historic Chicane se ?eským zástupc?m - M. Kapalovi (Flame CZE) a P. Doležalovi (Klouczech) - poda?ilo vybojovat 3. a 7. pozici.


All times are GMT +2. The time now is 12:04.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.