Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   LFS Sraz 2010 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2634)

JENDAN 9.3.2010 20:14

Quote:

Originally Posted by manny.s (Post 118332)
Až tam pojedeš, dej v?d?t, klidn? do SZ. Do Chebu to mám kousek a Ypsilonka je super :)

Kdyz by mi zbyly prachy, tak bych se taky zkusil nekdy dostavit.

Kada 9.3.2010 20:56

Dorazil bych jak do Lipnika, tak do Prahy. Termin nevyhovuje. Klidne bych byl i pro sraz bez motokar.

Substance242 9.3.2010 21:22

No myslím, že to chce trošku diktatúry, s touto demokraciou sa nikam nedopracujeme/te. :-)

reyco 10.3.2010 07:05

Tam kam ma Kocur zavezie :D kazdopadne ak by sme isli tak idem :) Lipnik najlepsie, cesta do Prahy by bola morda

Miondir 10.3.2010 12:29

brno, lipnik, praha (serazeno podle priorit) tez klidne jen sraz bez motokar, ale ten by se zas moh "tradicne" spachat na jarni cenu brna, aby byla nejaka dalsi zaminka pro dojizdejici z vetsich dalek..

JENDAN 10.3.2010 15:25

tak bych to shrnul.
Ted ciste teoreticky:
Kdyz by se zmenilo datum a vsem by vyhovovalo a jelo by se do radotina, tak by prijelo 6 lidi
Do Lipnika 4.4. by prijelo 8 (Kadovi nevyhovuje datum)
Kdyz by se zmenilo datum tak, aby to vyhovovalo vsem, kdo ma zajem o lipnik, tak by prijelo 12
Pro masarykac a hodonin zatim registruju po dvou hlasech.

Z Lipnika mi jeste neodpovedeli na email, takze jim dneska zavolam a zkusim neco domluvit.

EDIT:
Bylo by fajn, aby ti co hlasovali pro Nevyhovuje datum a jeste nenapsali kam chteji prijet, aby dali vedet kam chteji jit.

Sparco 10.3.2010 18:22

Tak p?idám také svojí troškou do mlýna. Vyhovuje mi jakákoliv lokace, Radotín je pro m? výhodou, že je v Praze, naopak m? už trochu omrzel. Brno je nádherné a Lipník ješt? neobjevený, reference jsou na n?j však veskrze velmi pozitivní.

A te? mínusy. Problémem jsou pro m? finance. Jelikož je cca 2 000,- K? pro m? dost a mám trochu jina?í plány, je to asi nejv?tší omezení. Nejvíce by mi vyhovovalo Brno p?i n?jakých závodech, nejlépe p?i WTCC, protože je chci navštívit a bylo by p?kné to sfouknout na jednu cestu, protože to je další cca 1 000,- za cestu. Myslím si, že by to m?lo parádní atmosféru, kouknout se na závody a pak si jít sami zazávodit, otázkou je, jestli se bude chtít ostatním dávat dalších cca 350,- za lístek (pokud by to šlo i bez n?j jít na motokáry, tím lépe, ale bylo by p?kné kouknout se p?ed tím na závody). Problémem je, že je to až za dlouho. Ale tímto by byla moje ú?ast tém?? 100%.

Celkov? se nebráním jakékoliv lokalit?. Termín nevyhovující, nejlepší by bylo léto (za?átek ?ervence - konec srpna). Jinak nevím, jak to bude ve škole, diplomka se blíží, proto mi nevyhovuje duben. Jedinou výjimkou je v dubnu Radotín, protože je to ?asov? nenáro?né. U ostatních lokací si to nedokážu ?asov? p?edstavit (pokud by bylo navíc zapot?ebí i jednu noc p?espat).

Takže to shrnu v po?adí priorit:
1. Brno; léto - sfouknu dv? mouchy jednou ranou za pro m? p?ijatelné peníze
2. Lipník; léto - láká m? nepoznané
3. Radotín; kdykoliv - je to pro m? nejlevn?jší, ale také nejnudn?jší

PS: Hlasoval jsem pro poslední možnost.

EDIT: Brnem mám na mysli Masaryká?

Branislav 10.3.2010 19:09

ja poviem ,len tak ,brno nie ,draha hmm aj zaujmava ,pekny kopcek wuaaau. tie motokary su ale fakt v biednom stave . Masarykov minibike okruh ,no skor je to nezazivny okruh viac na minibiky ako na motokary.
skor by som sa priklanal k motokaram kde boli akcie tak 12hodinovka ( Substance242 prepac ale zabudol som a nechce sa mi otvarat dalsie okno ,no lenivy som to ja kocur) .

Dalsie navrhy z ktorych hned prve dva zavrhnem uplne :D
Kosice - tam ani neviem ci nieco take je - zamietnuty (a je to aj dost daleko pre 99%)
Banska Bystrica - daleko a motokary nasrot ,draha vnutry -mala ,smyka sa ako na lade (hlavne ked poniektore nebrzdia) ,driftparade ,nuda max 4 motokari na trati (aspon naposledy bolo ,ale asi kvoli tomu ,ze im odisli motokary )- zamietnute
Pezinok - Draha vonku ,dost dlha draha kde pri pomalych motokarach jed desna nuda a mat cele kolo plny plyn je fakt nuda ,zabava nastava az pri silnejsich motokarach ,ale zatia chcu trocha viacej kapiek a dost zahadne dovoluju nani jazdit (to znamena nie kazdy sme za silnejsiu) - otazne ,ja by som zavrhoval
Bratislava(Ivanka pri Dunaji) - Interierove motokary ,motokary v dobrom stave ,ale niesu vsetky vyrovnane. Na silnejsie motokary sa treba kvalifikovat casom. Zaujmava a agilna trat ( ano kamos si tam zlamal 4 rebra ,lebo debil sa nevedel rozhodnut z ktorej strany obide stlp :D ) .max 6 motokar na trati ,zapor je dost drahy bar. cize mozne / otazne
Zlate Moravce - interier-exterier motokary , tuto by vedel otom povedat reyco ,bar super ,fajn babenka obsluhovala (asi reycova byvala :D a ja som tam mal kua zenu :( ta bude ale teraz doma) draha zaujmava - mozne/otazne
Dunajska streda - exterierove motokary , dlha ale zaujmava trat (ano jazdilo sa tam aj autami :D ale na auto je to kratke) dlho som tam nebol ,lebo tam skoro vsetci namna po madarsky hovoria a to ***** rozumiem (igen?) -zavrhujem

Celkovo akciu motokary by som takym zaujmavym sposobom spojil s neakym kempingom kde by sme si vecer pokecali atd (ale to az vlete ,aby nam teraz pri ohniku neodmrzi GULE ! ) , popripade spojil s neakou akciou (autosalon ,brno volne jazdy atd... fantazii sa medze nekladu ) aby sa ludom aj oblatilo prist a vlastne zabit dve muchy jednou ranou.... Navrhujem posunut termin na neaky maj ,nech si to vsetci v hlave ujasnime a poriadne sa rozhodneme kam a co tam budeme robit. Alebo nastavit diktaturu a zadat pevny termin a miesto a kto dojde dojde a kto nie tak ten nie a je to :D

Prajem pekny odpocinok pri takom dlhom citani (a ano kocur ma dneska kua sviatok ! ) <-

PS. bol by som rad aby nas tam doslo co najviac ludi nech je ocom a s kym kecat ,,,a mam chut navstivit aj helmuta :D

Miondir 10.3.2010 22:57

Quote:

Originally Posted by Sparco (Post 118362)
T...cca 2 000,- K? ... další cca 1 000,- za cestu.... dalších cca 350,- za lístek

nevim jak si to kalkuloval, ale praha-brno tam a zpet je 2*150,-, listek napr na jarni cenu brna 0,- (paddocka na vikend 100,-), motokary srovnatelny co vsude jinde, takze na tom nesejde, nevim jak ses dostal na 3,5k, ale me to vychazi tak na tretinu aji s volitelnyma motokarama...

ja jen aby to nekoho neodradilo..

JENDAN 10.3.2010 22:59

Rekl jsem, ze pockame do dneska jak se vyvine hlasovani a pak se rozhodne.
Taky jsem volal do Lipníka a zjistil info.

Takže pevná ruka diktatury rozhodla.

Sraz bude 17.4. v Lipníku nad Be?vou.
Rozhodl jsem se tak proto, že
1) Lipník jasn? vede v hlasování.
2) Hodn? lidí, kte?í hlasovali, že nevyhovuje datum, cht?jí jet do Lipníku.
3) V ?echách byl motokárový sraz už 2x, tak jsem se rozhodl dát šanci moravák?m a Slovák?m.
4) Datum jsem p?esunul viz 2) a taky jsem si ?ikal, že bude lepší, když se nám tam nebudou plést pod kola n?jací místní borci ;)
5) Je možné, že bude tepleji

Info:
17.4. je možné si zajet vlastní závodní ve?er pro LFS.
Startovné je 390k?, pokud pošlete 14dní p?edem p?ihlášku na info@kartingarena.cz , nebo 490k? na míst?.
Každý za to dostane 5 jízd po 10 minutách.

Sparco 10.3.2010 23:06

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 118376)
nevim jak si to kalkuloval...

2 000,- celkove za jeden motokarovy event v cene cca 1 000,- + 1000,- za beno (pravdepodobne s Jendanem napul), jidlo atd.

Tisicovkou navíc jsem myslel další výdaje na WTCC (bé?o, jídlo, lístek). Tzn., že by m? tento rok vyšel na cca 3 000,- (LFS sraz + WTCC). Proto bych byl pro, kdyby byl LFS sraz p?i WTCC, abych ušet?il jednu cestu. Nebo v Radotín?, to bych dal v extrémním p?ípad? za dopravu 52,- : )

EDIT: tak je rozhodnuto. Tak trochu jsem v tuhle variantu doufal : ) Peníze vem ?ert, holt n?co budu muset oželet, protože m? poznání nepoznaného láká natolik, že nem?žu odolat. Jenom aby mi to nepokazila n?jaká hodn? náhlá událost ve škole...

Substance242 11.3.2010 01:28

maps.google.com, Lipník nad Be?vou... ;-) Aha, 125 km, to by šlo. :-)

JENDAN 11.3.2010 01:36

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 118381)
maps.google.com, Lipník nad Be?vou... ;-) Aha, 125 km, to by šlo. :-)

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 118297)

:)

Kada 11.3.2010 18:40

Brno samoze podporuju v prve rade, ale nebylo v nabidce....
Dorazit bych moh, motokary pravdepodobne ozelim. Kdyby nekdo mel cestu z Brna, ci se chtel nejak pripojit, dejte vedet.

Jinak srazy v Brne byly unikatni predevsim moznosti prespani (temer) vsech u Miondira, cimz se vecer povetsinou protahl na vypeceny vecirek. Obecne, misto srazu, kde se pak da prespat, mi prijde idealni.

sonyk 11.3.2010 18:45

brno sme dali loni pri WTCC a vsecko super i ty motokary aza najednu vsecky ok. Nadherne sme se honili i nam bylo dovoleno udelat si jednu jizdu kvalifikacni a pak samostatny zavod s letmym startem :-D

Substance242 11.3.2010 19:49

Inak viackrát som zažil, že parchanti od motokár takéto partizánske preteky zakazujú, hoci neviem presne pre?o...? Ve? už asi vedia odhadnú?, ke? prídu "profíci" ?o dávajú pozor a chcú si hodi? pretek, a za?iato?níci ktorí (si) môžu spôsobi? škodu... no ale o tom potom.

(jedine ak by "ak chcete preteka?, nech sa pá?i celá dráha na hodinu za xy pa?azí")

Hanes 11.3.2010 20:58

Chlapi kdo to organizuje? Mohl bych dodat kontakt na kluka co to organizoval nám,nem?lo to chybu. Jezdím hlavn? RBR ale i LFS a s komunitou RBR jsme v Lipníku m?li p?ed Barum Rally sraz. Super závody! Tady odkaz jak to probíhalo:
http://rbr.onlineracing.cz/forum/vie...v%C3%BD+turnaj

Miondir 11.3.2010 23:24

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 118419)
...Jinak srazy v Brne byly unikatni predevsim moznosti prespani (temer) vsech u Miondira, cimz se vecer povetsinou protahl na vypeceny vecirek. Obecne, misto srazu, kde se pak da prespat, mi prijde idealni.

jo mit kde pak slozit hlavu byla celkem vyhoda a after party ala hradni straz apod taky nebyly od veci ze? :D
nicmene uz jsem se prestehoval jinam...do vetsiho :]
pokud bych vedel dopredu tak jsem schopen zas nekdy nejake to misto zajistit ;-)

Chaos 13.3.2010 13:03

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 118444)
after party ala hradni straz apod taky nebyly od veci ze? :D

koukam ze hradni straz vstoupila do dejin :D

Miondir 13.3.2010 18:02

Quote:

Originally Posted by Chaos (Post 118533)
koukam ze hradni straz vstoupila do dejin :D

to kazdopadne, kdo u toho nebyl, v lfs ve skutecnosti nic neznamena :p:D


All times are GMT +2. The time now is 19:23.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.