Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Pro za?áte?níky (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Mam mys, jak nastavit zataceni a ... (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1132)

Woyta 23.2.2007 19:07

Kdyz jsem jezdil ny mysi tak linerini zataceni a plyn a razeni na klavesach.
A plyn, Z brzda, S +, X-.

Bacil 24.2.2007 13:09

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 58404)
Kdyz jsem jezdil ny mysi tak linerini zataceni a plyn a razeni na klavesach.
A plyn, Z brzda, S +, X-.

:lfs: tak na to bych si asi nezvykl. ted jsem vcelku spokojenej,:bandit: zatim sem si ani neporidil pedali k otevirani wordu :D takze taky kysnu na klavesach. Sice ty casy nejsou uchvytny, ale zrychluju. Proste s tim bojuju :jedi:

Woyta 24.2.2007 16:10

I na mysi se da slusne jezdit. Znal jsem demo jezdce bluejacka co dal na mysi BL1 s XFG pod 1,33.

Bacil 24.2.2007 16:24

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 58486)
I na mysi se da slusne jezdit. Znal jsem demo jezdce bluejacka co dal na mysi BL1 s XFG pod 1,33.

s tim nejezdim. Jezdim s turbikem. Zkousim ho nastavit, ale porad jsem se nedostal pod 1.30.xx tak furt zkousim:arge:

Spangler 24.2.2007 16:28

Quote:

Originally Posted by Bacil (Post 58487)
s tim nejezdim. Jezdim s turbikem. Zkousim ho nastavit, ale porad jsem se nedostal pod 1.30.xx tak furt zkousim:arge:

S turbem je to uz o neco tezsi, na mysi bych to asi nedal...

Kada 24.2.2007 16:41

Rek bych, ze kombinace mys+pedaly je urcite nejlepsi, co se ovladani tyce. Preci jen je velkej rozdil davat rychly kontra s volantem, nebo s mysi. Asi bych z toho ale nemel nejakej pozitek ;-).

Bacil 24.2.2007 16:48

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 58489)
Rek bych, ze kombinace mys+pedaly je urcite nejlepsi, co se ovladani tyce. Preci jen je velkej rozdil davat rychly kontra s volantem, nebo s mysi. Asi bych z toho ale nemel nejakej pozitek ;-).

pro chudyho studenta urcite, kamarad mi nabizel komplet stary MOMO za 2500,- tak ho ocekuju a pak se uvidi....

SosaK -CZE- 24.2.2007 17:01

Za 2500 uz mas novy DFP, MOMO force je sice trida ale uz je to starsi a pravdepodobne se objevi problemy s potenciometry, ja bych volil jednoznacne novy DFP

Bacil 24.2.2007 17:03

Quote:

Originally Posted by SosaK -CZE- (Post 58493)
Za 2500 uz mas novy DFP, MOMO force je sice trida ale uz je to starsi a pravdepodobne se objevi problemy s potenciometry, ja bych volil jednoznacne novy DFP

vyzkoušim a uvidim:bandit:

bruenor 24.2.2007 17:03

K tem pedalum na otvirani wordu este si nezapomen dat uroven aby si na plynovem pedalu mohl otevrit 3 typy aplikaci podle tlaku ;DDD plnej plyn Firefox pul plyn word :DD Jinak neco takoveho je lehke udelat mel jsem takhle ovladani hlasem(jen co se spousteni app tyce) .

Miondir 24.2.2007 17:10

Quote:

Originally Posted by Kada (Post 58489)
Rek bych, ze kombinace mys+pedaly je urcite nejlepsi, co se ovladani tyce. Preci jen je velkej rozdil davat rychly kontra s volantem, nebo s mysi. Asi bych z toho ale nemel nejakej pozitek ;-).

na mysi se da kroutit fakt pekelne rychle, jeste si zive pamatuju jak sem vycukaval smyky, videt pak replay kdy ten ridic tam s tim cvici trikrat plnej doraz tam a zpet behem vteriny bylo docela vtipny.
problem je ale v tom, ze na mysi zas to auto necitis a poznas treba ze se neco deje az vizualne nebo podle zvuku, na volantu mas informaci hned od kol, coz mi prijde nezanedbatelny plus

Bacil 24.2.2007 17:12

Quote:

Originally Posted by SosaK -CZE- (Post 58493)
Za 2500 uz mas novy DFP, MOMO force je sice trida ale uz je to starsi a pravdepodobne se objevi problemy s potenciometry, ja bych volil jednoznacne novy DFP

vyzkoušim a uvidim:bandit:

Woyta 24.2.2007 18:45

Starsi DFP stoji 1500. ja doma jedno starsi mam a potaky v pedalech po roce a 15000km zacinaj odchazet. Pedaly jsou jeho jedina slabina.

MikeCZ 19.3.2007 08:24

leva mys plyn, prava brzda, a - y ?azení

Spangler 19.3.2007 09:54

Quote:

Originally Posted by M1k3 (Post 60163)
leva mys plyn, prava brzda, a - y ?azení

Kdybys sis precetl thread od zacatku, tak bys sis urcite vsimnul, ze to tu uz nekolikrat receno bylo, zorvna ja jsem to postoval...

sonyk 19.3.2007 12:16

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 58507)
Starsi DFP stoji 1500. ja doma jedno starsi mam a potaky v pedalech po roce a 15000km zacinaj odchazet. Pedaly jsou jeho jedina slabina.

mam ho rok a neco 30000km a zadnej problem

SosaK -CZE- 19.3.2007 14:17

Quote:

Originally Posted by sonyk (Post 60167)
mam ho rok a neco 30000km a zadnej problem

Tak tak, po cca roce a pul a neco pres 20 000km, no problem. A to sou pedaly plny kocicich chlupu, jeste sem se nedostal k rozebrani a vycisteni.

Kid222 19.3.2007 14:31

Asi to zalezi na tom, jaky ma kdo kus. Ja mam najeto skoro 80,000 za rok, co mam S2 a problemy skoro zadne.

TomsonTom 2.4.2007 20:44

Ahoj všichni :)
Již vcelku dlouho hraju demoverzi a hra se mi moc líbí a i když jsem ji chvilku kv?li ?asu p?estal hrát, te? m? to zase pln? baví ;)
No a se zakoupením licence bych si také rád koupil n?jaký volant, p?ecijenom moje myš už je z t?ch závod? p?kn? unavená. Cht?l bych se tedy zeptat, jaký byste doporu?ovali. Jsem schopen do n?j vrazit vcelku dost, ale nad 10.000,- K? nejdu :D (vtip, kdo nepochopil, i když v??ím, že takový volant se dá sehnat).

Mno díval jsem se po CzechComputers a našel jsem pár zajímavých kousk? a pot?eboval bych je od Vás zhodnotit pop?. doporu?it lepší :)

Nejd?íve se mi líbil tento, ale potom jsem našel trochu lepší - tenhle. Co vy na to, pop?. držím se moc malé cenové hranice? Pak jsem totiž ješt? narazil na tohle, ale to už je opravdu dost drahé :bandit:

Díky za všechny odpov?di :)

Vazli 2.4.2007 20:48

Quote:

Originally Posted by TomsonTom (Post 61154)
Ahoj všichni :)
Již vcelku dlouho hraju demoverzi a hra se mi moc líbí a i když jsem ji chvilku kv?li ?asu p?estal hrát, te? m? to zase pln? baví ;)
No a se zakoupením licence bych si také rád koupil n?jaký volant, p?ecijenom moje myš už je z t?ch závod? p?kn? unavená. Cht?l bych se tedy zeptat, jaký byste doporu?ovali. Jsem schopen do n?j vrazit vcelku dost, ale nad 10.000,- K? nejdu :D (vtip, kdo nepochopil, i když v??ím, že takový volant se dá sehnat).

Mno díval jsem se po CzechComputers a našel jsem pár zajímavých kousk? a pot?eboval bych je od Vás zhodnotit pop?. doporu?it lepší :)

Nejd?íve se mi líbil tento, ale potom jsem našel trochu lepší - tenhle. Co vy na to, pop?. držím se moc malé cenové hranice? Pak jsem totiž ješt? narazil na tohle, ale to už je opravdu dost drahé :bandit:

Díky za všechny odpov?di :)

genius nebrat


All times are GMT +2. The time now is 17:50.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.