Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Hardware, software (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Jaky koupit volant? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1278)

Puma /// 5.7.2014 16:53

Quote:

Originally Posted by Woyta (Post 139045)
Na G25 existoval mod kterej tam daval extra silne motory. To bylo peklo. :D

to ano.. tiez som to nasiel.. namiesto 24V tam davali 48V motory... novy napaj. zdroj +pridavne vetranie... male hlucne ventilatoriky.. ak by som mal vrazit 80€ do tejto G25, to radsej pripaltim a kupim G27

bavorak 10.7.2014 10:20

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 139019)
Fireworks,
grid girls,
champagne,
warranty,

not included.

Fanatec mi poslal volant naspat ale ma to super new feature: "No button response" :D
Ja neviem ci sa mam smiat alebo plakat no nateseny to zapnem (FF uz funguje), stojim na starte, idem zaradit 1 a nic...potom som zistil ze ziadne tlacitko na volante nereaguje :arge: wtf?

Suke 10.7.2014 12:56

Asi je zapomn?li p?ipojit :D

Já koupil použitou G25 nakonec a slouží dob?e, doufám, že ješt? dlouho bude :-)

Puma /// 10.7.2014 14:51

Quote:

Originally Posted by Suke (Post 139060)
Asi je zapomn?li p?ipojit :D

Já koupil použitou G25 nakonec a slouží dob?e, doufám, že ješt? dlouho bude :-)

Dobrý výber ...;) nech ti slúži ?o najdlhšie.
Moja síce vyhorela ale nemôžem poveda? 1 zlé slovo ;)

Suke 10.7.2014 14:56

M?l jsem ho po majiteli, co ho moc nepoužíval a tak ho dovezl celý od prachu, má smysl to rozd?lat a celé vy?istit ? Prach je svi?a, teoreticky by se mohla zvýšit životnost, je tak ?:-)

Puma /// 10.7.2014 15:27

Quote:

Originally Posted by Suke (Post 139063)
M?l jsem ho po majiteli, co ho moc nepoužíval a tak ho dovezl celý od prachu, má smysl to rozd?lat a celé vy?istit ? Prach je svi?a, teoreticky by se mohla zvýšit životnost, je tak ?:-)

Ja som svoj rozobral až po cca 5 rokoch jeho života, a v samotnej základni volantu nebolo ani zrnko prachu :eye-popping: . Takže jedine rozobra? pedalovu skupinu, tam asi trochu prachu bude a poprípade ak by sa ti s tým chcelo babra?, pre?isti? potenciometre. Moje pedály som ešte ne?istil, a nemám s nimi žiaden problém, ;)

Miondir 11.7.2014 13:25

mam doma G25 s jednim zdechlym motorem, chtel jsem to opravovat, ale vzhledem k tomu, kolik toho najezdim, se k tomu asi nikdy nedokopu, takze jeden motor muzu pripadne nekomu odprodat, nevim ted z hlavy jestli levy nebo pravy..

Puma /// 11.7.2014 13:46

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 139065)
mam doma G25 s jednim zdechlym motorem, chtel jsem to opravovat, ale vzhledem k tomu, kolik toho najezdim, se k tomu asi nikdy nedokopu, takze jeden motor muzu pripadne nekomu odprodat, nevim ted z hlavy jestli levy nebo pravy..

Skus sa prosim ta pozriet, ktory mas funkcny. Potreboval by som lavy (ten na ktorom je opticky snimac) a uplne postaci motor bez snimaca. Ked tak mi napis bud sem, alebo na puma78862@gmail.com a urcite sa dohodneme ;)

Miondir 13.7.2014 10:06

Quote:

Originally Posted by Puma /// (Post 139066)
Skus sa prosim ta pozriet, ktory mas funkcny. Potreboval by som lavy (ten na ktorom je opticky snimac) a uplne postaci motor bez snimaca. Ked tak mi napis bud sem, alebo na puma78862@gmail.com a urcite sa dohodneme ;)

rekl bych, ze mi odesel taky ten se snimacem, mam je ale oba venku a vypadaj oba naprosto stejne vcetne vyrazenych cisel na nich, takze v tom mozna nebude problem.. pokud to budes chtit, tak hod do PM ;-)

Puma /// 13.7.2014 14:50

Quote:

Originally Posted by Miondir (Post 139067)
rekl bych, ze mi odesel taky ten se snimacem, mam je ale oba venku a vypadaj oba naprosto stejne vcetne vyrazenych cisel na nich, takze v tom mozna nebude problem.. pokud to budes chtit, tak hod do PM ;-)

mas PM ;)

Puma /// 4.8.2014 16:50

Velka VDAKA patri Miondirovi, ktory poskytol nove srdce pre moju G25. G25 zijeee :banana::banana::banana: . Mam z toho velku radost ze sa mozem znovu zapajat do simracingu :banana: DIKY ;)

bavorak 6.8.2014 22:43

Pre zaujimavost: Fanatec mi poslali volant naspat, rozbalil som ho a nefungovalo ani jedno tlacitko na volante, tak som tam hned pisal, ze mi poslali rovno nefunkcny kus. Bolo mi povedane ze ak sa stane taka situacia, tak mam narok na uplne novy kus. Takze som dneska rozbalil uplne novy volant. Ktovie kolko vydrzi

Puma /// 6.8.2014 23:07

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 139189)
Pre zaujimavost: Fanatec mi poslali volant naspat, rozbalil som ho a nefungovalo ani jedno tlacitko na volante, tak som tam hned pisal, ze mi poslali rovno nefunkcny kus. Bolo mi povedane ze ak sa stane taka situacia, tak mam narok na uplne novy kus. Takze som dneska rozbalil uplne novy volant. Ktovie kolko vydrzi

No tak snad to bola iba chyba konkretneho kusu, pretoze po takom case a pokusoch by som uz nemal ani chut to rozbalovat. Tak snad ti bude sluzit uz naozaj tak, ako by sa patrilo na produkt tejto cenovky a znacky. ;)
PS: Este stale mozes presedlat na G27 :D

Piroman 7.8.2014 13:48

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 139189)
Takze som dneska rozbalil uplne novy volant. Ktovie kolko vydrzi

Na tvojom mieste ho okamžite predám " Predám úplne nový nepouživaný volant " Zna?ka najlepšia kvalita :D

pavelsvetnica@seznam.c 3.8.2016 20:34

volant
 
Me se osvedcit tento volant http://www.game-hall.cz/pc-hry-a-pri...str-w1-vf.html velmi citlivy a prijemny. Pul roku ho mam a stale bez poruchy

Woyta 7.8.2016 01:20

Uz na prvni pohled peknej smejd.
Rozsah otaceni 180st je k smichu.

Kada 7.8.2016 21:41

Slusny, vytahnout odpoved skoro na den presne 2 roky od posledniho prispevku :).

00Ja 13.8.2016 17:16

N?kdy si ?lov?k nevšimne datumu posledního p?ísp?vku, to se stane ;-)
Na volantu jako nejv?tší slabinu vidím pouze vibrace. Kdo to myslí vážn?ji, dá p?ednost Force Feedbacku ;-)


All times are GMT +2. The time now is 17:17.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.