Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Další závody a ligy (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=8)
-   -   WT_Racing BTCC 1996 cup (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2931)

JENDAN 2.12.2012 13:56

Chci dnes jet. Co pro to musim udelat?
EDIT: Nejradeji bych jel s XRT, ale nevadi mit jet s cimkoliv. Hlavne kdyz pojedu.

Kid222 2.12.2012 14:02

Já dneska taky nepojedu. P?edám svoje admin heslo Flejmovi, takže kdyby bylo pot?eba n?co zm?nit, obra?te se na n?j.

treborX 2.12.2012 15:24

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 134144)
Chci dnes jet. Co pro to musim udelat?
EDIT: Nejradeji bych jel s XRT, ale nevadi mit jet s cimkoliv. Hlavne kdyz pojedu.

M?žeš jet místo m? s RB4 Volvo 850 Racing. Já dnes nepojedu.

mufisto 2.12.2012 15:34

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 134144)
Chci dnes jet. Co pro to musim udelat?
EDIT: Nejradeji bych jel s XRT, ale nevadi mit jet s cimkoliv. Hlavne kdyz pojedu.

vyber si jakej chces tym. Pokud XRT, tak by bylo mozna nejlepsi Rouse sport, pac tam se Piroman odhlasil z celeho cupu a maji tedy volne misto. Ale mozna je misto i v jinem tymu, ktery by se ti libil vice. Je ot na tobe

JENDAN 2.12.2012 15:43

Up?ednost?uji XRT. Heslo na server (ten nascarovej) plati to, který je v úvodním postu? Od kdy bude server p?ístupnej pro trénink. Kid psal n?co o tom, že se tam od t?í n?co jede.

Lubik 2.12.2012 15:50

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 134148)
Up?ednost?uji XRT. Heslo na server (ten nascarovej) plati to, který je v úvodním postu? Od kdy bude server p?ístupnej pro trénink. Kid psal n?co o tom, že se tam od t?í n?co jede.

nejspsi kolem pate by to melo koncit.ano heslo jako normal na ALTP.

BabyOnWheels 2.12.2012 15:50

Omlouvam se, ale dnes me to nevyjde. (na 90%)

bavorak 2.12.2012 16:08

To zas dneska vypada na prazdny zavod :(

Flame 2.12.2012 17:13

Tak, server je nastaven na závod.

Server je Realistic NASCAR Server

00Ja 2.12.2012 17:43

Ahoj,
dorazim az presne na osmou (snad ne dyl). Predem se omlouvam.

Coldr!d3r 2.12.2012 18:31

Ahoj, dneska mám jako náhradník ?as, kdo by m?l zájem, a? se ozve. :-)

JackCY 2.12.2012 19:18

Quote:

Originally Posted by JENDAN (Post 134148)
Up?ednost?uji XRT. Heslo na server (ten nascarovej) plati to, který je v úvodním postu? Od kdy bude server p?ístupnej pro trénink. Kid psal n?co o tom, že se tam od t?í n?co jede.

Quote:

Originally Posted by Coldr!d3r (Post 134154)
Ahoj, dneska mám jako náhradník ?as, kdo by m?l zájem, a? se ozve. :-)

Spojim pro oba, resp. všechny náhradníky.

Rouse sport (XRT) má te? 3 lidi, 1 flek je komplet volný na celou sezónu.
Kdo má zájem napište Bavorákovi.

?asto je na serveru místo a není problém zaskakovat na jakémkoliv aut?, zvlášt? na XRT. Uvidíme kolik lidí dnes dorazí.

Tomas Ag CZ 2.12.2012 21:55

Q: Dal jsem skoro svoje maximum,ale i tak ti sta?ilo jen na 13. místo.
R1: Start ze 13. místa,t?žký souboje,dost kontakt?,dojezd na 13. míst?
R2: Op?t start ze 13,start propad,s FXO jak jinak,když už jsem se posouval,tak m? v poslední šikan? v 5 kole sundal CoolDriver,nevím co zkoušel.Zni?il mi pravý zadní tlumi?,p?etá?ivist v pytli a za?la se h?át PP,dojezd ani nevím kde.

FXO tady bez šance,prd platný rychlejší pr?jezd zatá?ek a výjezd,když na rovince všichni ujíždí i v záv?su,no co,snad bude lépe.

Coldr!d3r 2.12.2012 22:06

Kvalifikace celkem ušla, v závodech jsem si vyžral sm?ly jak jen to šlo. Takže zklamání.
Jinak se Ti Tome omlouvám, byl jsem postr?en a pak jsem už byl v roli diváka, nedalo se nic d?lat. Mohl to být p?kný závod :)

JackCY 2.12.2012 23:07

Q: Kavlifikaci jsem p?kn? kazil, no ?as ušel ale dá se mnohem lepší. Zvláš? na Q setu.
R1: Do závodu jsem vzal lehce upravený set, spálil p?ední a moc to nejelo, prost? špatná úprava. :rock_band:

R2: starší set s nižšími tlaky gum, risknul jsem to, posunul brzdy o 1% dozadu a i p?es ty urputné souboje co následovali jsem m?l všechny gumy vcelku ok. Takže milé p?ekvapení a škoda že jsem ho nevzal i do R1 jako bavorák.


Na konci R1 jsem vymet stojícího petra s RB4, sorry, ne?ekal jsem že n?koho v?bec dojedu a zvlášt? že bude stát ?i pojede krokem. Já závody vždycky dojíždím do pitu a jedu pomaleji už.

V R2 souboje, no šlo to, i když to zavírání je tedy d?s. Musíte po?ítat že tam n?kdo je a taky musí mít kde brzdit když to tam zav?ete, t?žko s tím n?co ud?lám i když brzdím. Nejhorší je probíjet se p?es ty RB4 v druhém závod?. S XRT jsem problém nem?l vcelku. Kontakty jsem ustál, z jednoho jsem m?l nakonec poškozený hlavní odklon vpravo vzadu a už se nedalo jet tak rychle jak se jinak dá nebo? všechny výjezdy jsem musel pomaleji.

Poznámka pro Logicala :D
nad 7000 rpm XRT už nejede.

Pro bavoráka, pošteluj si antiroll jestli ti to málo zatá?í, pro m? je to akorát a lehkym driftem se to jezdit dá.

Logical 2.12.2012 23:24

"Milý dení?ku. Dnes jsem absolvoval další závod. Zjistil jsem, že to?it XRT od šesti a p?l do sedmi a p?l je nahovno. P?íští závod se už žádné 1-2-3 od mpwr konat nebude. To ti slibuji."

bavorak 2.12.2012 23:33

Q: no mohol byt aj lepsi cas i ked Klouczecha by som asi aj tak nedal...2. miesto ok
R1: hned v prvom kole v poslednej zakrute klouczech chyboval...no ja som cakal ze auto na trati ma prednost pred autom co sa vracia na trat po havarii...bohuzial nie a po kontakte s Klouczechom som bol stale za nim, dokonca ma dal aj Jackcy, ktoremu som to nasledne vratil, predbehol hned aj Klouczecha a odjazdil to na spici v celkom prijatelnom tempe
R2: trosku som siel dopredu no havaria v sikane a stratil som par miest pretoze som musel zbrzdit az na nulu a aj tak som bural do aut predo mnou co sa tam rozbili. Potom pri snahe ist vyssie som bral Pabla z vnutra no vysledkom bolo len zavretie a poskodenie PZ zavesu co je na tejto trati dost rozhodujuce. Dalo sa na tom jazdit no nic moc. Bohuzial to vyslo len na 9. miesto z coho som dost sklamany lebo som mal na viac no smoly som mal dost tak mozem byt asi rad za body

edit:to JackCY: mne to v treningu vyhovovalo no v zavode som si hovoril ze by to mohlo byt pretacavejsie...hlavne po tom ako som presedlal z toho Q setu ktory tocil ovela lepsie...budem vediet nabuduce ;)

Pablo 3.12.2012 00:27

@bavorak: zav?ít jsem t? rozhodn? schváln? necht?l, ale nepo?ítal jsem s tím, že to tam pošleš. P?i nájezdu do zatá?ky ne že jsi nem?l p?esah, ale byl jsi celým autem za mnou. Já bych ti to místo ale stejn? nechal, kdybych t? tam ?ekal, bohužel jsem si t? všiml až pozd? a zbytek dokonal lag.

JackCY 3.12.2012 01:07

Quote:

Originally Posted by bavorak (Post 134161)
Q: no mohol byt aj lepsi cas i ked Klouczecha by som asi aj tak nedal...2. miesto ok
R1: hned v prvom kole v poslednej zakrute klouczech chyboval...no ja som cakal ze auto na trati ma prednost pred autom co sa vracia na trat po havarii...bohuzial nie a po kontakte s Klouczechom som bol stale za nim, dokonca ma dal aj Jackcy, ktoremu som to nasledne vratil, predbehol hned aj Klouczecha a odjazdil to na spici v celkom prijatelnom tempe

Také jsem koukal co tam vyvádí a pro? se trkáte. Ale to je na vás :D
Já se pak cpal, asi 2x jsem to zkusil ale to se nedá jen tak to p?edjet lehce i když dojedu a brzdí m?. Pak jsem t? tak n?jak i pustil protože lepší se st?ídat na n?j než si tam upálit gumy, to zkusíš a zpomalí t? to když ho nep?edjedeš. To vidim když jedu za tebou taky.

Quote:

R2: trosku som siel dopredu no havaria v sikane a stratil som par miest pretoze som musel zbrzdit az na nulu a aj tak som bural do aut predo mnou co sa tam rozbili. Potom pri snahe ist vyssie som bral Pabla z vnutra no vysledkom bolo len zavretie a poskodenie PZ zavesu co je na tejto trati dost rozhodujuce. Dalo sa na tom jazdit no nic moc. Bohuzial to vyslo len na 9. miesto z coho som dost sklamany lebo som mal na viac no smoly som mal dost tak mozem byt asi rad za body
Stejný záv?s, stejný závod. Ješt? že jsme ty odklony m?li tak velké, mít ten druhý set tak je to na kaši.

Quote:

edit:to JackCY: mne to v treningu vyhovovalo no v zavode som si hovoril ze by to mohlo byt pretacavejsie...hlavne po tom ako som presedlal z toho Q setu ktory tocil ovela lepsie...budem vediet nabuduce ;)
M? to v R2 sed?lo naopak, jen brzdy jsem si doladil dozadu a za?al brzdit asi rozum?ji d?íve, což v R1 jsem to rval moc a pozd? brzdil.

JackCY 3.12.2012 01:10

Quote:

Originally Posted by Logical (Post 134160)
"Milý dení?ku. Dnes jsem absolvoval další závod. Zjistil jsem, že to?it XRT od šesti a p?l do sedmi a p?l je nahovno. P?íští závod se už žádné 1-2-3 od mpwr konat nebude. To ti slibuji."

:D

Alespo? vy?adíš snad ty tanky z pozic 7 až 10 co se nám pak otá?í do druhého závodu ;)

Víc konkurence se hodí :p


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.