Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Všeobecná diskuze (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Co noveho v LFS? (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=488)

Lala 22.12.2006 20:30

Neco tu nehraje :(
 
Ahoj
Stahnul jsem a vyzkousel ten novej patch. Prvni (hodne strucny) dojmy: vyborna prace od vyvojaru ;)
No ale vsimnul jsem si jedny zvlastni veci. Ukazuje mi to o cca 2-4 Km/h vetsi rychlost jak na rovinkach, tak i v zatackach (zatim jsem zkousel jen GTI na BL1). Dosahovany casy jsou pritom porad stejny, jako byly predtim. Jezdil jsem nejdriv na nejakym serveru s patchem U, tak jsem myslel, ze to bude mozna nejaka divna nekompatibila patchu U a V. Jenze stejny to je i v offline modu. Bud jsem se zblaznil, nebo ...
Napiste prosim, jestli si toho vsimnete i nekdo dalsi.

DoN 22.12.2006 20:38

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 53866)
Ahoj
Stahnul jsem a vyzkousel ten novej patch. Prvni (hodne strucny) dojmy: vyborna prace od vyvojaru ;)
No ale vsimnul jsem si jedny zvlastni veci. Ukazuje mi to o cca 2-4 Km/h vetsi rychlost jak na rovinkach, tak i v zatackach (zatim jsem zkousel jen GTI na BL1). Dosahovany casy jsou pritom porad stejny, jako byly predtim. Jezdil jsem nejdriv na nejakym serveru s patchem U, tak jsem myslel, ze to bude mozna nejaka divna nekompatibila patchu U a V. Jenze stejny to je i v offline modu. Bud jsem se zblaznil, nebo ...
Napiste prosim, jestli si toho vsimnete i nekdo dalsi.

to je dano tim, ze ve verzi V je zobrazovana rychlost brana primo od kol - stejne jako ve skutecnosti. takze kdyz budes stat na miste a hrabat, tachometr ti bude ukazovat mnohem vetsi rychlost. naopak kdyz ve velke rychlosti zablokujes kola, bude tachometr ukazovat 0

Lala 22.12.2006 21:03

Aha
Dekuji mnohokrate za vysvetleni ;) Aspon vim, ze sem se nezblaznil :)

Wario 23.12.2006 09:57

nainstalováno ;)

Lala 23.12.2006 20:43

Autoupdaty
 
Ahoj
Chtel bych se zeptat nekteryho detailu znaleho jedince, jak je to s tema automatickyma updatama. Muzu nejak zabranit tomu, aby se mi stahovaly testovaci patche a updatovalo se mi to az pri vydani dalsiho oficialniho?
Neco malo jsem cet na ofiko foru, ale vubec jsem to nepochopil.

Spangler 23.12.2006 21:55

ja teda nevim,a le co treba nestajh
Quote:

Originally Posted by Lala (Post 53947)
Ahoj
Chtel bych se zeptat nekteryho detailu znaleho jedince, jak je to s tema automatickyma updatama. Muzu nejak zabranit tomu, aby se mi stahovaly testovaci patche a updatovalo se mi to az pri vydani dalsiho oficialniho?
Neco malo jsem cet na ofiko foru, ale vubec jsem to nepochopil.

ja teda nevim,a le co treba nestahovat ty test ?

Lala 23.12.2006 22:14

2 Spangler:
Mno mne jde prave o novy SYSTEM AUTOMATICKYCH UPDATU. Nevim, jestli se automaticky budou stahovat i ty testovaci patche, ale hadal bych ze jo. No ja bych tomu chtel nejak zabranit a dovolit tomu systemu stahovat jen ty oficialni patche (ciste jen "pismenkovy" bez cisel).

Ondrejko 23.12.2006 22:27

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 53952)
2 Spangler:
Mno mne jde prave o novy SYSTEM AUTOMATICKYCH UPDATU. Nevim, jestli se automaticky budou stahovat i ty testovaci patche, ale hadal bych ze jo. No ja bych tomu chtel nejak zabranit a dovolit tomu systemu stahovat jen ty oficialni patche (ciste jen "pismenkovy" bez cisel).

ja som vcera nestahoval test patch tak ze som dal Esc a nacital sa mi zoznam serverov

Itar 23.12.2006 22:41

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 53953)
ja som vcera nestahoval test patch tak ze som dal Esc a nacital sa mi zoznam serverov

Jj, LfS ti dá na výb?r, jestli stáhnout, nebo ne.

Lala 24.12.2006 10:39

Autoudate
 
Jo tak uz to asi chnapu :D Az bude k dispozici dalsi novej patch (nezalezi jestli jen testovaci nebo oficialni), tak se me to pred vypisem online serveru zepta, jestli to chci opravdu stahnout.
Ja jsem totiz ty testovaci patche (od U32 nebo kde se ten system autoupdatu poprve objevil) doposud nezkousel, takze jsem nevedel, jak to funguje. Stahnul jsem rovnou Vcko a vzhledem k tomu, ze od ty doby zadnej novejsi patch neni, tak se me to vubec neptalo, a proto jsem nemoch vedet, ze se to da tak jednoduse odmitnout.
Tak hlavne, ze uz jsem v obraze. Diky za odpovedi ;)

Pablo 24.12.2006 11:19

Testovací patche se "bežným" uživatel?m v?bec nebudou nabízet. Aby se nabízely i test patche v rámci autoupdateru, je t?eba mít spc. ini v LFS - takže se o to v?bec nemusíš starat, pokud vyložen? nebudeš chtít testovat a nenastavíš si to, žádný neoficiální patche t? otravovat nebudou.

TreWoR 26.12.2006 15:13

Ja si stahl ten patch od ktereho to zacalo a pak mi tam vyskakovali ty hlasky u kazdeho noveho takze jedine ze by to bylo ve verzi V aby netahal TEST patche...

Pablo 1.3.2007 00:37

TEST patch V2

Spousta drobností, mezi nejviditeln?jší pat?í vyšší rozlišení zrcátek. Zárove? se pracuje na nekompatibilní verzi, tento patch obsahuje jen kompatibilní v?ci, které se takto dají odzkoušet p?ed vydáním nekompatibilní verze.
N?kte?í jedinci budou muset použít unlock.

thread na fóru:
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=20237

Felix 1.3.2007 07:28

Konecne. Sice to jsou takovy drobnosti ale aspon vime ze se neco deje:banana:

Alien_CZ 19.3.2007 17:21

Scawen se trochu rozepsal o novym patchi v3 http://www.lfsforum.net/showthread.p...898#post364898.

Nebylo by dobry dat tenhle thread sticky?

Spangler 19.3.2007 17:37

super, zejmena veci okolo fps jsou velmi pozitivni, doufam ze se dockame opravy "sekani" kamery pri drzeni mysi a pohybu...

Pablo 20.3.2007 10:08

Po V3 bude relativn? brzo verze umož?ující 24 hrá?? + více spectator? (m?j odhad je 8 spec, tj. celkem 32), což by uleh?ilo organizaci st?ídacích závod?. Osobn? bych uvítal, kdyby se to ned?lilo a mohlo jet i více hrá?? (takový 2h endu ve 30ti lidech by bylo zas n?co jinýho než ve 20ti), co jsem koukal na Blackwood, garáže jsou dimenzovaný na 32, ostatní trat? nevím.

00Ja 20.3.2007 10:33

Quote:

Originally Posted by Spangler (Post 60192)
super, zejmena veci okolo fps jsou velmi pozitivni, doufam ze se dockame opravy "sekani" kamery pri drzeni mysi a pohybu...

Scawen psal, ze FPS stouply minimalne, jestli vubec. Ale zda se mu to plynulejsi (coz si neumim tak moc dobre vysvetlit). Ale aspon je ted kod programu "cistsi", generovani prbiha rychlejs a hra zabira min pameti.

Kid222 20.3.2007 11:17

Quote:

Originally Posted by Pablo (Post 60227)
Osobn? bych uvítal, kdyby se to ned?lilo a mohlo jet i více hrá?? (takový 2h endu ve 30ti lidech by bylo zas n?co jinýho než ve 20ti), co jsem koukal na Blackwood, garáže jsou dimenzovaný na 32, ostatní trat? nevím.

Taky bych byl pro, aspon na Astonu, Kyotu, Blackwoodu a Westhillu. Taky jsem pro moznost, aby admin mohl nastavit maximalni pocet jezdcu, aby se treba na FE nejezdilo ve 30 lidech, to by bylo trochu moc. :)

Tairo 20.3.2007 11:47

Quote:

Originally Posted by Kid222 (Post 60230)
Taky bych byl pro, aspon na Astonu, Kyotu, Blackwoodu a Westhillu. Taky jsem pro moznost, aby admin mohl nastavit maximalni pocet jezdcu, aby se treba na FE nejezdilo ve 30 lidech, to by bylo trochu moc. :)

maximalni pocet lidi na serveru, maximalni pocet aut na trati, maximalni pocet AI - to preci na dedi serveru jde nastavovat skoro od zacatku LFS.

jinak ani me nikdy nenapadlo, ze by mohlo byt vic aut na trati, ale kdyz se o tom mluvi, tak mi to pripada super. Treba 50 aut na strkkrosu :D


All times are GMT +2. The time now is 09:36.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.