Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Top Gear & Fifth Gear [spoilers!] (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=1090)

Krpas 28.6.2010 12:22

ALERT Season 15 je tu :)

Substance242 28.6.2010 14:57

Ráno som doma pred odchodom dal cuca? HD torrent, teším sa. :-) Som sa bál že cez leto bude nuda (ako keby všetci ?udia boli celé dva mesiace mimo), ale IT Crowd, Futurama, Top Gear - jupí!

karlik 28.6.2010 18:56

Quote:

Originally Posted by Substance242 (Post 121864)
Ráno som doma pred odchodom dal cuca? HD torrent, teším sa. :-) Som sa bál že cez leto bude nuda (ako keby všetci ?udia boli celé dva mesiace mimo), ale IT Crowd, Futurama, Top Gear - jupí!

prvý diel pozretý, pekne bolo spomenuté BUILT IN SLOVAKIA...tí ?o videli, vedia...

GothaR 29.6.2010 00:06

Akurat sa na neho chystam, asi pred pol hodinou som dotahal 720p, tak sa tesim :)

//Tak super diel - prva recenzia vyborna, posledna jedna z najzabavnejsich ("I am getting used to it" :D )
Po tom vyjazde pri hudbe zo Star Treku som sa par minut nevedel prestat smiat :)
http://www.youtube.com/watch?v=-teheT009Iw
Ale chyba tam ten uvod s mapou, ktory tiez pobavil.

Substance242 29.6.2010 09:32

V?era ma od pozerania na pár hodín "odradil" dlho-o?akávaný update Android mobilu HTC Hero (sorry za off-topic), ale potom som sa "donútil" si nový Top Gear pozrie? a bol som spokojný ako vždy. Ve?akrát som sa pri tom usmial až uchechtol, tie havárie s trojkolkou boli bohovské :-), klasické vzájomné podpichovanie sa, táto relácia funguje a je to v?aka tejto trojici. Trochu neistý som len vždy ke? ?udia schválne ni?ia nejaké veci, no ale dobre, no.

GothaR 29.6.2010 10:21

No jasne, trojica je nezamenitelna, zabudol som este na Jamesov vylet, ten bol vaznejsi a chvilami som ho sledoval az so zatajenym dychom, v BBC su proste borci :)

Substance242 25.7.2010 22:54

Pozerám že ?udia vychva?ujú dnešný Top Gear, takže ráno dávam cuca? a ve?er mám o zábavu postarané. Je tam Cruise a Cameron Diaz (majú teraz nejaký nový film, tak sa asi budú pret??a? všade) na Kia Ceed, dokument o Sennovi, a chémia ako vždy, teším sa.

Klouczech 26.7.2010 14:46

Ten díl je moc dobrej. The Stig se zase p?edved (ješt? aby ne s tím autem). Celkem jsem ?um?l na cruisera Toma Cruise a jeho two wheel drive :D a Cameron taky p?ekvapila. Ten za?átek se skútrama a dakar Touaregem m? n?jak neoslovil, ale ten konec o Sennovi a pak jak Hamilton nased do toho stroje byl úžasnej.

GothaR 26.7.2010 19:21

Zdielam rovnaky nazor ako Klouczech, ten uvod nic moc, ale potom to pekne naberalo obratky :)
Ale inak od Veyrona som cakal lepsi cas, na trati vyzeral neuveritelne rychlo.

Klouczech 26.7.2010 20:10

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 122401)
Zdielam rovnaky nazor ako Klouczech, ten uvod nic moc, ale potom to pekne naberalo obratky :)
Ale inak od Veyrona som cakal lepsi cas, na trati vyzeral neuveritelne rychlo.

Já jsem koukal na jízdy Gumpert Apolla, který sed?lo mnohem víc podle m?, a Ascari A10 v?bec nevypadalo na ten ?as, co zajelo. Jízda Veyrona vypadala nejlíp a je taky nejrychlejší... :)

Ondrejko 26.7.2010 22:01

jazda s Caterham R500 bola imho najkrajsia :)
http://www.youtube.com/watch?v=bytlxnCcRFo

Substance242 26.7.2010 23:08

Tak som si to pozrel aj ja, už za?iatok bol perfektný (v HD na telke), Veyron som nechápal ako sa vôbec netrasie alebo ?o (a rozmýš?al ?i nejako riešia zver na trati), Cruise pobavil, a závere?ný dokument dojal. Som zvedavý ?o bude ten film o Ayrtonovi ?o spomínali, na IMDB vidím iba dokument bez názvu.

Woyta 27.7.2010 07:28

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 122401)
Ale inak od Veyrona som cakal lepsi cas, na trati vyzeral neuveritelne rychlo.

Nezapomen na to kolik ta potvora vazi.

Libilo se mi jak Tom Cruise projel posledni zatacku.

Vitr 27.7.2010 20:47

Quote:

Originally Posted by Klouczech (Post 122402)
Já jsem koukal na jízdy Gumpert Apolla, který sed?lo mnohem víc podle m?, a Ascari A10 v?bec nevypadalo na ten ?as, co zajelo. Jízda Veyrona vypadala nejlíp a je taky nejrychlejší... :)

Jako by si m? mluvil z duše cítím to úpln? stejn? :) Jinak Ascari fakt asi to?ily jinak, nebo blb? m??ili protože nechápu kde se vzal ten ?as :beady:

GothaR 2.8.2010 17:21

Tak 15ta seria za nami a som trochu sklamany. Prvy test bol fajn, ale nicim vynimocny, potom ma celkom pobavila "sutaz" s britskymi autami, no musim povedat, ze na posledny diel 14tej serie s ich "ekonomickymi" testami to nemalo, stale som cakal, ze na zaver daju este nejaky test a zrazu bol koniec :)

Ondrejko 2.8.2010 21:08

458 nesklamala, ale podla zaberov to nevyzeralo, ze dosiahne rovnaky cas ako Enzo

Blood 2.8.2010 22:57

Quote:

Originally Posted by Ondrejko (Post 122406)
jazda s Caterham R500 bola imho najkrajsia :)
http://www.youtube.com/watch?v=bytlxnCcRFo

Tak to se bojim jenom to vidim :D To bych ani nev??il, že se s tim dá takhle jezdit.... :bowdown: The Stig

Substance242 2.8.2010 23:48

Tak už to mám aj ja za sebou (posledný diel Top Gear), pá?il sa mi. Neviem kedy naposledy boli takto nadšení z nejakého auta (R8?), nie som za?ažený na Ferrari, ale vyzeralo dos? dobre. A výlet za históriou ma pri záberoch na opustené haly priviedol k úvahám, ?i tak nebudú povedzme o 20 rokov vyzera? haly na Slovensku Kia, Volkswagen... a ve?a pracovných miest fu?. Uvidíme.

Vitr 13.8.2010 17:21

Ford Fiesta road test - Top Gear - BBC :D:D

GothaR 13.8.2010 17:34

jj, to je jeden z ich najlepsich testov :)


All times are GMT +2. The time now is 14:34.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.