Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   Závody a motorismus všeobecn? (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Formula 1 2010 (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2578)

Megin 14.7.2010 11:13

Nova idea ktora vysvetluje kvalifikacnu rychlost Redbullov.

BTW Webber siel pekne, aj na starom sasi od Vettela na ktorom tento chlapec odmietol jazdit (a o prednych kridlach sa tu ani bavit nemusime ;)) :headbang:

Substance242 14.7.2010 11:35

Myslím že "nie zlé na tímovú dvojku" sa stane klasickou hláškou. :-) Každopádne tento rok chcem titul pre Webbera, budúci pre Michaela (?o sa smeješ, mam?as?), a pre seba v septembri v Codemasters hre. :-) Trošku som neistý z Alonsa, považoval som ho za najlepšieho, ale teraz fakt neviem. A pravidlá nech nechajú ako sú teraz, takú zaujímavú sezónu veru nepamätám. Aj ke? tie predné krídla vyzerajú blbo a furt sa lámu a robia defekty efekty fekty ekty... pardon, to je tým teplom.

Edit: Jo a Rubens bol v ostatnom Top Gear, celkom sympatický chlapec. Vlastne priznal, že nechcel pred seba kedysi pusti? Schumachera a prinútili ho pod nátlakom že inak ublížia nejakému jemu domácemu milá?ikovi. ;-) A prekonal Stigov ?as! ?iže ke? potom uvádzali Stiga, tak povedali že "... a celkom nedávno sa u neho vyvinul silný odpor k Barrichellovi." ;-) Tí traja (štyria) nemajú chybu.

Megin 15.7.2010 09:40

Ron Dennis si v Silverstone nepríjemne vystrelil z bývalého kolegu Eddieho Jordana. Za tým po?as analýzy pre BBC chví?u postál a potom so širokým úsmevom odišiel. Odpojil mu kábel, ktorý mu prenášal zvuk do vysiela?ky. Jordan od tejto chvíle nepo?ul otázky moderátora a do konca záberu už len stál so zlostným poh?adom. Vedenie BBC je nahnevané a hovorí, že ide o úmyselné ni?enie majetku vysielacej spolo?nosti. Na nasledujúcom videu vidie?, ako sa Dennis približuje k Jordanovi - BBC potom prestrihla na iné zábery - VIDEO.

:D:D:D

Zdenek CZE 25.7.2010 15:12

Práv? jsem vypnul televizi, to co p?edvedlo Ferrari radši nekomentuju...

GothaR 25.7.2010 15:50

Zdenek: ja som od toho tiez nemal daleko a to som fanusik Ferrari, uz asi fakt zacnem sledovat ine serie, pretoze F1 je uz IBA o peniazoch. Nedavno som sa kdesi stazoval, ze na okruhoch je uz v okoli trate iba samy asfalt, aby nedajboze niekto nevypadol, teraz sa zas timy boja subojov ako cert kriza...toto ma byt kralovska trieda motosportu?

bavorak 25.7.2010 15:59

Quote:

Originally Posted by GothaR (Post 122343)
Zdenek: ja som od toho tiez nemal daleko a to som fanusik Ferrari, uz asi fakt zacnem sledovat ine serie, pretoze F1 je uz IBA o peniazoch. Nedavno som sa kdesi stazoval, ze na okruhoch je uz v okoli trate iba samy asfalt, aby nedajboze niekto nevypadol, teraz sa zas timy boja subojov ako cert kriza...toto ma byt kralovska trieda motosportu?

verim tomu ze hocijaka seria je zaujimavejsia... ja som nevidel start ale potom to bola dost nuda od zastavky v boxoch... ale treba chapat ferrari...ich monoposty su takmer totozne...jazdci jazdia takmer dokonale takze chyba sa moc cakat neda a tym padom predbehnutie je takmer nemozne a nechceli riskovat a chceli vsetky body tak ich maju aj ked massovi by som zelal vitazstvo viac... nebol rychlejsi ale zasluzil si ho ...aj ked alonso tiez predvadzal velmi dobre vykony cely vikend

Tommy V. 25.7.2010 16:08

premyslim o zarazeni "i'm faster than you.. did you understand?" do quickchatu :)

ten rudy double mi zkazil nedeli tak jako tak, takze mi ty jejich cachry moc nevadi, spis mi prisel smesny ten zpusob jak mu to oznamili i jak to provedli ;)

GothaR 25.7.2010 16:09

Ja to tiez chapem z hladiska biznisu, ale skodi to F1 ako takej, uz teraz ma dost posramoteny imidz a tymto sa to len zhorsilo.

Zdenek CZE 25.7.2010 16:12

Týmovou režii na jednu stranu chápu, ale dá se to ud?lat tak, že by nikoho nenapadlo, že to bylo na p?íkaz týmu. Ale co, a? to dnes bere Massa jako dárek od Ferrari k tomu, co se mu stalo p?ed rokem.

Vitr 25.7.2010 16:31

Kur?a tak jsem si pochvaloval jak se dneska rudí p?kn? nahání a pak to p?išlo :wtf2: no hnus velebnosti úpln? m? to zkazilo náladu dnes :( Prost? za tohle by m?li tým?m odebírat podíl z výnosu z televizních práv fakt humus, pak by si to hodn? rychle rozmysleli :bandit:

Kid222 25.7.2010 17:22

Co dodat.. snad jenom "well done".

Fuck you spaghettiheads.:arge:

Zdenek CZE 25.7.2010 18:03

Alonso: Je absurní nás z n??eho podezírat. Vyhrál jsem zasloužen?.:D:D:D

Jen škoda, že nem?žu najít odpov?? Alonsa na otázku noviná?e, zda by dnešné výhru p?irovnal k výh?e v Singapuru 2008. Teda pokud odpov?d?l...

Ferrari dostalo pokutu 100 000 dolar? a bude p?edvoláno p?ed Sv?tovou radu. Na výsledcích závodu se nic m?nit nebude.

Klouczech 25.7.2010 23:26

Hr?za hr?za. To už nejsou závody, dy? by ho ten s tou velkou hlavou v klidu p?edjel. Chudák Massa.
Jinak Alonso zase potvrdil, že je nejv?tší spratek.
A že dostali jenom pokutu radši nekomentovat.

Megin 26.7.2010 09:18

Zase som asi jediny co si mysli opak.

1. pred dvoma rokmi sa toto iste stalo tusim opat v Nemecku Kovalainen pustil Hamiltona. Nebolo to az take okate, ale Hamilton podakoval Heikymu ze pochopil, ze je rychlejsi
2a. teraz to bolo az take napadne preto, lebo prave od tohoto preteku uz moze televizia vyberat vsetky komentare do vysielania (doteraz mohol tim oznacit kementar ako neverejny a televizia ho nemohla zverejnit)
2b. Massa to pokaslal tim ze Alonsa pustil az takto okato, pravdepodobne pre svoju tvrdohlavost. preto aj dostal taku celkom jasnu poziadavku. Vsetci vieme ze sa to da naznacit aj inak, prepni motor do setriaceho modu, brzdi skor prehrievaju sa ti brzdy, atd. je nespocet variacii

Takze podla mna to vedenie timu Ferrari spravilo az takto okato koli tvrdohlavemu Fellipemu. Vettel sa v tom case vyrazne priblizoval a stahoval ich stratu. Cize v tom case to bolo jedine spravne rozhodnutie posunut rychlejsieho pilota dopredu. Napokon Domeniciali mal uz noz na krku od di Montezemola takze min. aspon 1. miesto chcel mat iste.

Kid222 26.7.2010 15:01

To ale neznamená, že by to m?li dál d?lat. :)
A zrovna den nebo dva p?ed tím vyšel ?lánek o tom uvoln?ní rádiové komunikace pro televize, tak jsem si ?íkal, že budou aspo? používat kódový ozna?ení, ale oni to ud?lají tak blb?, že nad tím z?stává rozum stát.:)

Lala 26.7.2010 18:17

Quote:

Originally Posted by Tommy V. (Post 122347)
premyslim o zarazeni "i'm faster than you.. did you understand?" do quickchatu :)

Super napad :D

No hnus opravdu, co tam zas predvedli. ALO si prvni flek vybrecel pres papalase a MAS to natruc provedl tak okate, jak jen to slo (+ jeho zavodni ing celou vec jeste vysperkoval).
Ted jeste pockat, jestli k te trapne pokute pribude poradnejsi trest a hlavne, jak se vyvrbi podezreni z prohybaciho kridla.

Zdenek CZE 26.7.2010 18:18

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 122399)
...jak se vyvrbi podezreni z prohybaciho kridla.

K?ídla jsou v po?ádku.

Klouczech 26.7.2010 20:13

Quote:

Originally Posted by Lala (Post 122399)
Super napad :D

No hnus opravdu, co tam zas predvedli. ALO si prvni flek vybrecel pres papalase a MAS to natruc provedl tak okate, jak jen to slo (+ jeho zavodni ing celou vec jeste vysperkoval).
Ted jeste pockat, jestli k te trapne pokute pribude poradnejsi trest a hlavne, jak se vyvrbi podezreni z prohybaciho kridla.

+1
To bude pro n? jen pokutka ze známosti a n?jaký trapný varování. Jinak ten Alonso byl vážn? na facku na t?ch stupních (Sorry všem fand?m).

D4NO 26.7.2010 23:02

Imo to jenom skon?í tou pokutou, radiem mu vlastn? ne?ekli p?ímo a? ho pustí a na tom to skon?í. :)

Jinak m? p?ekvapil výkon Ferrari, maj ode m? palec nahoru. :D

dravgunov 26.7.2010 23:37

Quote:

Originally Posted by Megin (Post 122381)
Zase som asi jediny co si mysli opak.

1. pred dvoma rokmi sa toto iste stalo tusim opat v Nemecku Kovalainen pustil Hamiltona. Nebolo to az take okate, ale Hamilton podakoval Heikymu ze pochopil, ze je rychlejsi
2a. teraz to bolo az take napadne preto, lebo prave od tohoto preteku uz moze televizia vyberat vsetky komentare do vysielania (doteraz mohol tim oznacit kementar ako neverejny a televizia ho nemohla zverejnit)
2b. Massa to pokaslal tim ze Alonsa pustil az takto okato, pravdepodobne pre svoju tvrdohlavost. preto aj dostal taku celkom jasnu poziadavku. Vsetci vieme ze sa to da naznacit aj inak, prepni motor do setriaceho modu, brzdi skor prehrievaju sa ti brzdy, atd. je nespocet variacii

Takze podla mna to vedenie timu Ferrari spravilo az takto okato koli tvrdohlavemu Fellipemu. Vettel sa v tom case vyrazne priblizoval a stahoval ich stratu. Cize v tom case to bolo jedine spravne rozhodnutie posunut rychlejsieho pilota dopredu. Napokon Domeniciali mal uz noz na krku od di Montezemola takze min. aspon 1. miesto chcel mat iste.

Nejsi sam. Pro pripominku mrknete, asi to nreadi uvidite...ale co kdo bude chtit muze si vymyslet nejakej novej argument proc je to jiny nez u Ferrari. Jinak jsem po KR fandou FM a bylo mi ho lito, ale i tak udelali dobre. Kazdy bod se pocita a Alonso ma vetsi sanci.

http://www.f1-info.cz/?page=showitem...C&sizey=HaTHQX


All times are GMT +2. The time now is 11:30.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.