Czech Live For Speed Zone

Czech Live For Speed Zone (forum.czechlfs.net/index.php)
-   ACTUAL LINUX závody (forum.czechlfs.net/forumdisplay.php?f=26)
-   -   ACTUAL LINUX sranda zavody (forum.czechlfs.net/showthread.php?t=556)

ThorR 8.9.2006 19:57

Tak jedem jedem jedem

Tairo 8.9.2006 22:24

Dekuji vsem zucastnenym, po dlouhe dobe jsem si zazavodil ve vice lidech s GTR a nememo to chybu :) Jen mi nakonec spadlo LFS, ale to uz jsem u toho stejne skoro spal :)

ThorR 8.9.2006 22:40

Quote:

Originally Posted by Tairo
Dekuji vsem zucastnenym, po dlouhe dobe jsem si zazavodil ve vice lidech s GTR a nememo to chybu :) Jen mi nakonec spadlo LFS, ale to uz jsem u toho stejne skoro spal :)

jj, byli to dobre zavody, ale s GTR na Astonu se jezdi hodne, D-R-T server je vetsinou plny, a da se tam hooodne dobre zazavodit ;)

Tairo 8.9.2006 22:44

Quote:

Originally Posted by ThorR
jj, byli to dobre zavody, ale s GTR na Astonu se jezdi hodne, D-R-T server je vetsinou plny, a da se tam hooodne dobre zazavodit ;)

to jo, ale na DRT servery me nikdo nedostane ani parem volu, nemam nervy na to dohadovat se s tamnimy adminy.

ThorR 8.9.2006 22:52

Quote:

Originally Posted by Tairo
to jo, ale na DRT servery me nikdo nedostane ani parem volu, nemam nervy na to dohadovat se s tamnimy adminy.

ode dneška seš senior jo ? :D

Já s admininama nem?l nikdy problém, spíše naopak, n?které znám a hecujem se k lepším výkon?m. Možná si jim jen nepadl do oka, když se chce tak všechno jde :)

Tairo 8.9.2006 23:00

Quote:

Originally Posted by ThorR
ode dneška seš senior jo ? :D

Já s admininama nem?l nikdy problém, spíše naopak, n?které znám a hecujem se k lepším výkon?m. Možná si jim jen nepadl do oka, když se chce tak všechno jde :)

ahaaa, uz jsem pochopil toho seniora :D

Konkretne Scorpion - melo s nim problemy hodne lidi. Ja konkretne jedu kolem boxu, Scorpionovo kamarad vyjizdi z boxu, Ja se prozenu kolem mimo zlutou caru a uz jsem vykopnutej do spectate s tim, ze jsem mel toho z boxu pustit pred sebe. Abych to udelal, tak bych musel snad zastavit, nehlede na to, ze nevim, od kdy ma vyjizdejici z boxu prednost. Slo o cca 8me kolo z 10 a ten co jel z boxu jel stejne kolo co ja, takze ani na blue flag by to nebylo. Na moji otazku proc, se mi dostalo odpovedi ve stylu Bejby, dude, a spol. Pokud chce nekdo delat admina, tak by to podle me nemel pouzivat k nahaneni vlastniho ega z pozice nadrazeneho.

Kid222 8.9.2006 23:07

Ted se lidi chodi na V-R-B. Tam se Skorpion nevyskytuje, a kdyz uz, tak stejne nema admin prava.

eraser007 8.9.2006 23:25

fajn races, avsak dost som lagoval, tak hlavne v T1 to malo nepekne nasledky :( takze sorry all

Itar 9.9.2006 11:13

Jj, byly p?kné závody. Škoda, že jsem tam nemohl být trochu déle. I když pokud m?žu n?co ?íct, AS historic je s GTR mnohem zábavn?jší :)

Kid222 9.9.2006 11:24

Quote:

Originally Posted by Itar
Jj, byly p?kné závody. Škoda, že jsem tam nemohl být trochu déle. I když pokud m?žu n?co ?íct, AS historic je s GTR mnohem zábavn?jší :)

jj, akorat hodne lidi tam konci v "Eau rouge", v malym poctu by to byla nuda

ThorR 20.9.2006 12:10

Do ?eho se vrhnem dneska ??

Woyta 20.9.2006 12:19

Skakaci zavody moc nevysly (moc chyb ve fyzice). RX me bavi ale ted byl 2x po sobe. Jeste jsem koukal ze je nabidka nabidka s layoty narocnimy na rizeni. To jsem jeste nezazil.

Tairo 20.9.2006 12:23

Quote:

Originally Posted by Woyta
Skakaci zavody moc nevysly (moc chyb ve fyzice). RX me bavi ale ted byl 2x po sobe. Jeste jsem koukal ze je nabidka nabidka s layoty narocnimy na rizeni. To jsem jeste nezazil.

no tak neni problem je dat, mam jeden hodne narocny pro fern bay, je tam sikana, kde to bez pouziti rucni brzdy skoro nejde a celkove cela trat je hodne o technice :) Zalezi jen jaky bude zajem.

sonyk 20.9.2006 13:22

btw kde se mam prihlasit?priste bych s vami jel taky dnes ne

ThorR 20.9.2006 13:39

Quote:

Originally Posted by sonyk
btw kde se mam prihlasit?priste bych s vami jel taky dnes ne


nikde, sta?í když jen p?ijdeš na server

sonyk 20.9.2006 13:56

Quote:

Originally Posted by ThorR
nikde, sta?í když jen p?ijdeš na server

sem si to myslel ale radsi sem se optal dikes

Woyta 20.9.2006 20:04

Server bezi?

Tairo 28.9.2006 20:02

sice neni streda, ale za chvili zacina na ACTUAL LINUX Server #1 crazy zavod. Jezdi se ve dvojicich trat, kde .... ale to nejde ani popsat, to se musi videt :)

NASRAT 28.9.2006 20:12

Quote:

Originally Posted by Tairo (Post 48405)
sice neni streda, ale za chvili zacina na ACTUAL LINUX Server #1 crazy zavod. Jezdi se ve dvojicich trat, kde .... ale to nejde ani popsat, to se musi videt :)

a hesilko?

Mrazak 28.9.2006 20:21

Taky jsem chtel prijit... no bez hesla to nepude


All times are GMT +2. The time now is 18:49.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.