Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Sisso

Conversation Between Sisso and Branislav
Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
  1. Sisso
    6.6.2011
    Sisso
    ahoj, nemas nejaky zazracny set na kyoto500 ? ... kvalifikacny + endurance, s R2 slickmi, dakovala :)
  2. Branislav
    13.1.2010
    Branislav
    K variante 2: neviem ci si pri variante 2 prestavujes rodine auticko 4dverove trocha sportovejsie alebo neakeho rodino zalozeneho kombika. 150 je 5000e? za tu cenu sa da kupit uz celkom slusne suv ,len problem je so spotrebou :D moje suv zere priemerne 10.5l/100km . Neke kombicka nesportove diesle by sa uz dali ,len tie maju podla mojho nazoru a skusenosti dost nabehane a uz su aj vekom a kilometrami viacej nespolahlive. Tu odporucam hondu CRV (zere aj deti okolo cesty) , civic,accord aerodeck ,nissan almera , renault megan (ble nebrat) , ford mondeo combi ,atd.
    Pozri si autobazar.eu/sk na pohyb cien. atd
  3. Branislav
    13.1.2010
    Branislav
    Ahoj ,Vsetko naj k meninam :) .Tak male sportovejsie ma napadaju momentalne z hlavy asi honda civic ,peugeot 106 , crx? nissan micra ,almera ,toyota yaris . Viem ,ze teraz tych aut je plna ***** aut ,lebo teraz sa toho skoro kazdy chce zbavit (aspon podla pribudajucej inzercie). Co sa tyka spolahlivosti sa osobne zo skusenosti sa priklanam k sikmacom. No a k tym dalsim investiciam ,osobne ked kupit ojazdene auto tak dam vymenit olej a ine kvapaliny ,majitel moze zatajit dost.
  4. Sisso
    13.1.2010
    Sisso
    Ahoj Brano :)

    potreboval by som od teba, kedze sa asi najviac do toho vyznas, poradit, alebo vybrat nejake auticko pre mna. Teda ja co som pozeral, tak nieco na sposob opel tigra, ford puma,... proste nieco mensie, (kludne moze byt len pre 2 osoby, alebo naopak moze byt aj vacsie), sportovejsie, (jemny tuning, aby to na pohlad vyzeralo pritazlivo), v dobrom tech stave. (ze netreba davat dalsie stovky eur, len aby to mohlo jazdit),.. bud nieco v hodnote 60-90k SKK, alebo varianta druha, do 150k SKK,.. dakovala :)

All times are GMT +2. The time now is 12:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.